şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son zamanlarda izlediğim en underrated anime.konusunu kısaca özetlersek zengin piçlerin canı sıkılmış ve para karşılığında fakir insanlara saçma sapan tehlikeli oyunlar oynatıyorlar.hayatını değiştirmek isteyen bu fukuralarda para hayaliyle yapmadıkları işler kalmıyor.çok fazla gerilimli bir anime olduğu için bi sonraki bölüm ne olacak diyerek seri şekilde izleniyor.çizimler felanda sikimde değil konusu on numara o bana yeter.eski püskü animeleri bile seven biriyim bu animenin konusuda epey sağlam.şu zengin yaşlı şerefsizin öldüğünü göremeden bitti anime en çok ona üzülüom.sezon 3 olsada izlesek.
  • ağır dram olduğu halde sıkmayan, kaliteli bir animedir. çizimleri çok eleştiriliyor ama şahsen o kadar da kötü olduğunu düşünmüyorum. izlemeye başladığınızda epey sarıyor, izlerken yanınıza gelip "bu ne lan" diyen arkadaşlarınızı kale almayınız.
  • japonların prison break versiyonu diyebiliriz. ülkemizde pek bilinmemesine karşın japonya'da ünlü bir anime, 2 adet animeden uyarlanmış filmi de mevcut. animenin en sağlam tarafı gerilim dozu bir hayli yüksek, üstüne inanılmaz sürükleyici bir yapısı var.
    muhtemelen ilk 4-5 bölümü izledikten sonra bırakamıyacaksınız, konusuna pek girmek istemiyorum türü sevenleri fazlasıyla tatmin eder bu anime.