şükela:  tümü | bugün
  • can bonomonun 15 martta çıkacak olan yeni albümü. daha doğrusu lansman konseri var 15'inde. bilet aldım ben ama biletleri sevmediğim bi site var o satıyor. ondan sebep yazmayacağım. siz de gelmeyin bence, biz kendi aramızda dinleyelim eğlenelim. mis.

edit 1: albüm 3 mart cuma günü internet ortamlarında olacakmış.

edit 2: albüm yayında. itunes'ta, spotify'da falan.

şarkılar şöyle:

1 - yan (3:44)
    2 - kal bugün (3:54)
    3 - tutmayın beni (2:19)
    4 - esmer (3:29)
    5 - keyfim kaçık açık (3:05)
    6 - yaz gelsin (2:43)
    7 - sakla (2:19)
    8 - vurulmuşum (3:49)
    9 - terslik var (feat. ceza) (3:21)
    10 - bravo (3:11)

ilk izlenim; yan, kal bugün ve esmer güzel şarkılar. rapleri sevemedim.
  • ilk iki albümün tadını çok az alacağımız bir albüm daha yapmış bono. bulunmam gerek'teki soundun tam tersi. daha eğlencelik.

ilk şarkı yan çok iyi o ayrı.
  • gün itibariyle itunes üzerinden erişilebilen bonomo albümü.

henüz satın aldım ama daha dinleyemedim daha doğrusu ilk şarkının on saniyesini dinledim, küçük bir boşluk yakaladığım anda hatmedeceğim.

'yan, yüksel alev alev ısıt benide, yan'

edit: şarkı listesi de şöyle:

(bkz: yan)
    (bkz: kal bugün)
    (bkz: tutmayın beni)
    (bkz: esmer)
    (bkz: keyfim kaçık acık)
    (bkz: yaz gelsin)
    (bkz: sakla)
    (bkz: vurulmuşum)
    (bkz: terslik var)
  • yine yeniden muhteşem bir can bonomo albümü. ilk şarkısı olan yan'la yüreğimi fethetti, esmerle aşkımı şenlendirdi. büyüksün bonomo, büyüksün şeffiim!

yalnız türü sevmediğimden olacak, rap parçalara ben de ısınamadım. olsun, diğerleri aylarca çalma listemde dönüp duracak.
  • şahsi değerlendirme olarak; kal bugün adlı parça, albümün en iyi şarkısıdır. belki de içinde ud olması beni bu kadar etkiledi.

(bkz: can bonomo/#66629528)
  • can bonomo'nun bugün online platformlara sunduğu albümü.

pop-rock olarak tanımlanmış apple müzik üzerinde ki çok doğru bir tanım olmuş. tam olarak pop-rock şarkılar. bazı şarkılarda rap gibi hızlı alanlar mevcut. can, ceza'yı planlı olarak katmış albüme sanırım. zaten bir de düet mevcut.

''esmer'', ''kal bugün'', ''yaz gelsin'' başlıca benim direk hoşuma gidenler oldu, diğerleride hoş.
    ''yan'' ve ''bravo'' en beğenmediklerim oldu. ''bravo'' yu hiç beğenmedim özellikle. ''yan'' yine giriş parçası olarak uygunluk taşıyor olarak bakılabilir.

eline sağlık bono.
  • yeni can bonomo albümü.

yazacaklarım albümün içeriğiyle ilgili değil ama müslüm gürses'in ölüm yıldönümünde çıkacak bir albüm için uygun bir isim seçmiştir can bonomo.
  • benim için bulunmam gerek albümü her zaman en iyisidir.can bonomo nun olgunluk albümüdür.sıralama yapacak olursam bu albüm diğerlerinin gölgesinde kalmış sanki..ama tabi ki emeğine sağlık..farklı olmak güzeldir.
  • (bkz: can bonomo) türkiye'de dinlenecek nadir isimlerden olduğundan albüm dikkatli dinlenmeli şahsen sindire sindire dinleyeceğim.
  • herkes aynı fikirde galiba evet can bey kal bugün e klip bekliyoruz.

tanım: içinde birbirinden güzel parçaları içeren bir can bonomo albümü.

not:esmer sarkisinda "gidiyorum hepsi bu" sozu ile ah muhsin ünlünün gidiyorum bu adlı şiir kitabına da selam cakmistir. buyuksun can.