şükela:  tümü | bugün
  • ankara kızılay'da olgunlar ile kızılırmak caddelerinin kesişiminde yeni açılan bir coffee shop. sayısı giderek artan gurme kahve sunan mekanların içinde oldukça keyifli ve güzel bir alternatif. yerinin merkeziliği açısından da tercih edilesi. kahveleri oldukça taze ve leziz. ev yapımı pasta ve kurabiyeler de gayet lezzetli.

(bkz: ankara'nın coffee shop'ları)
  • yaklaşık dört ay önce açılan ve benim yeni deneme şansımın olduğu ankara kocatepede bulunan kahve dükkanı.

kavurucu olarak coffeenutzz kullanan mekanda espresso, v60 ve ice chemex denedim ve şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki bülten sokakta bulununan rakiplerinin fersah fersah ötesinde bir kalite yakalamışlar.

kendi reçetelerini sürekli güncelleyip yeni şeyler denemekten kaçınmayan baristaları ile ilerleyen günlerde kahve çeşitlerinide arttırmalarıyla birlikte ankarada 3rd wave adına güzel bir alternatif olacaklarını düşünüyorum. henüz denemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim.
  • incirli cheesecakelerine hayran olduğumuz, tüm menüsü denelinesi, sıcak havasıyla şimdiye kadar neredeydiniz dedirten mekan.