şükela:  tümü | bugün
  • bu son gündüz
    bu son serin gece
    boğuk, ölümsüz
    baktıkça kendime

bu söz kalsın
    bu son ses içimde
    soğuk, ömürsüz
    vardıkça kendime

üzülmesin onlar hiç
    kalan giden benim
    zamansız en çabuk
    yanan sönen ateş benim

bugün sonsuz
    bu ilk düşen hece
    kırık, yarınsız
    tek perde kendime

bu son gündüz
    bu son serin gece
    boğuk, ölümsüz
    baktıkça kendime

üzülmesin onlar hiç
    kalan giden benim
    zamansız en çabuk
    yanan sönen ateş benim

koray candemir'in 2013 çıkışlı şarkısı. kabul efsane bir şarkı olmamış fakat; efsane bir ses olan koray candemir'in uzun yıllar sonra söylediği şarkı olması, şarkıyı dinlemek için kafi sebep.
    bildiğin özlemişim.
  • şarkıdan istemsiz olarak kargo'nun koray'lı ilk iki albümündeki tadı aldığım parça. hani onların arasına soksan sırıtmaz gibi. sözler itibariyle hoş bir şarkı. çıkış şarkısı olması sebebiyle albümün lokomatifi olarak görüyorum lakin umarım albümde daha iyi şarkılar vardır.

koray çok iyi bir erkek vokal. standartların üstünde bir ses ve ne yazık ki, kabul edelim, harcandı. artık anca şu anki kitlesiyle devam edebilir. yine de, hiç susmasın ve söylesin.
  • sözlerinin esin iris'e ait olduğu dikkate alınmadan dinlenmemesi gereken şarkı.
  • simdi dinledim ve kararim "tirt" bir sarki oldugu yonunde. bu ne lan ?! ben sasiriyorum koray'i acaba biraz fazlami gozumde buyuttum diye. yeni yetme gruplarin parcalari gibi. insallah albumin diger parcalari arasinda en kotu olandir bu.
  • klibi yayınlanmış olan şarkı.

http://www.youtube.com/watch?v=tmnzyuyc2yo
  • nefesli sazların uçurduğu şarkıdır. kargo'nun 2. albümüne koysan sırıtmaz. lakin bi' nefesini tut değildir .
  • akılda kalıcı, akıp giden, güzel şarkı olmuş. zaten koray candemir'in vokaline diyecek hiçbir şey yok, harikulade.
  • ısınmak için biraz süre verilmesi gereken şarkıdır. alt yapısı çok sağlamdır dinledikçe içine çekmeye başlıyor insanı. lakin ilk dinlendiği an insanı vuran defalarca dinlemeye sevk eden bir şarkıda değildir diğer taraftan.
    albümdeki diğer şarkıları merak ettirmiştir ayrıca. umarım hepsi en az bu kadar iyidir.
  • olumsuz tek yanı koray candemir'in saçı olan şarkı.