şükela:  tümü | bugün
  • sevgili arkadaşım mustafa kara'nın ikinci uzun metrajlı sinema filmi. bu yıl tokyo'da dünya prömiyerini yapacak. arada bir soruyorum kendime, acaba offline halini izlese miydim? yok yok, foleyi de bittikten sonra izleyeyim dediğim için pişman değilim. zîra perdede izlemek daha keyifli, gerçi bunun için istanbul'daki bir gösterimi de beklemek gerekmekte. artık o kadar da olsun... bekleriz.

bol bol izlenmesi, bol bol ödül alması dileğiyle, yolu açık olsun.
  • yönetmeni mustafa kara'ya tokyo uluslararası film festivali'nde 'en iyi yönetmen ödülü'nü kazandırmış yapıttır.
  • vizyon tarihi henüz belli değildir; ancak elimizde bir adet teaserı bulunmaktadır.
  • maçka'nın kuştul/şimşirli köyünde çekimleri tamamlanmış ve tokyo film festivali'nden de ödüllerle dönmüş olan sinema filmi.
  • başrolünde kıymetli hocamız haydar şişman'ın oynadığı film. memleketimin hep böyle güzel olaylarla anılması dileği ile.
  • altın portakal'da izleme fırsatı bulduğum, abartısız muazzam ötesi bir filmdir. türk sineması adına gurur duyacağımız, tertemiz, çıtayı çok çok yukarılara çeken, yönetmeni mustafa kara'ya helal olsun dedirtecek filmdir.
  • 35. istanbul altın lale ff'de ulusal yarışmada "en iyi yönetmen", "en iyi erkek oyuncu", "en iyi görüntü yönetmeni" ve "en iyi kurgu" ödüllerine değer görülen film
  • nbc, semih kaplanoğlu, özcan alper ayarında bir yönetmeni sinemamıza müjdeleyen yılın en iyi türk filmi...
  • cer modern'in 7. ankara açık hava film günleri kapsamında yarın gösterime sunacağı filmdir.

akşam 8: 30da başlıyor.

üstelik ilk hafta şerefine gösterim ücretsiz..

zamanınız varsa koşun ama benden önce koşmayın bana da yer kalsın.