şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ayşe hatun önal'ın yeni klibi ve şarkısı. gerçekten güzel. bir kere dinleyince insanda ister istemez sürekli dinleme arzusu doğuruyor. albümün de aynı kalite ve hoşlukta olmasını temenni ediyoruz.
 • sonybmg kendi hande'sini bulmuş bence, klip başarılı, şarkı pek hoş, olmuş bu.
 • şarkı çok iyi.özellikle de benim gibi alternatif işler arayanlar için.ama ayşe hatun değil de aylin aslım söyleseydi , tam süper olacaktı o zaman.(ah aylin ah elektroyu bırakıp rock'a geçtin ya yazık ettin bize ya.artık senden özüne dönmeni ve böyle yetenekli müzik adamlarıyla süper işler yapmanı bekliyoruz.eğer sesimi duyuyorsan bir ses ver ya!)
 • ayşe hatun önal kişisini mevzu bahis klibinde melis danişmend e benzetmekten kendimi alamadığım (saç,lens ve makyaj üçlemesinden olsa gerek) hede.
 • ayşe hatun önal'ın kabuğunu kırdığını, bu yolda rüştünü ispatladığını gösteren çalışma. kliple birlikte çok güzel bir etki bırakıyor.
 • badi filmini hatirlatan saykidelik bir klibe sahip parcadir.murad kucuk bol bol dancefloor izlemis olsa gerek ki muzik - lyric uyumundan feragat etmis, bagimsiz bir gorsellik olusturmus.pire ferhat tan (tahmin tabi bu) astronot yaparak , gecekondu mahallesini istila eden ufakliga bir de eroin krizinden yeni cikmis gibi gorunen, mor halkali yarali gozler tasiyan bir ayse hatun onal eklemis..metalik her rengi uzaydan sanan yurdum insaninin aklini alacak tipte bir de garip elbise klibi iyice acid trip e donusturmus.(yerseniz) lakin bu acid lerin anlasilan biraz gazi kacmis , tarihi gecmis , bayatlamis , dusuk kalite imal edilmis.
 • mimarideki taklit olayını hatırlattı bana bu kadının bu ve bir önceki şarkısı "kırcan mı belimi". her ne kadar hoş ve takdir edilesi olmasa da bir yapıtın taklit edilirliği; içinde yaşadığımız ülkenin kültür ve tabiat ortamını düşündüğümde hiç yoktan iyidir, taklit de olsa somut bir ürün olarak varlığı iyidir be dememe, kuyruğumu kıstırmama neden olmaktadır.
  kullanılan görsel dilin tanıdık da olsa etkileyici bi ortam kurması, belki yeni bir buluş olmasa da kemanın dramatikliği ile dans ritminin uyumu... güzel. sevdim ben.
  tabi bir de şurdan bakarsak daha da rahat dinleyebiliriz: pop. bu bir pop şarkısı. şarkı. öyle fena kafa yormaya da gerek yok.
 • videodaki uzaylı bizzat geri halliwellın lift me up videosundan ithal edilmiştir.
  (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=-rm075a7j9w)
 • kalbe ben bir yol verebilsem
  ne yanda dururum, ne yanda uyanır,
  bilmeden giden ben sustursam,
  sonuna kadar tutsam
  bir anda uyanıp, bir anda durulup
  uyanıp, uyansam

  sorunca kendi kendime kalınca
  bir yangın başlar içimden derine dalınca
  sustursam sonuna kadar tutsam
  bir anda uyanıp, bir anda yorulup

  şeklinde sözlere sahip, çeksene elini'den sonra ayşe hatun'un çok daha dinlenesi şarkısı, yeni albümünün çıkış parçası.