• 3.20 için,

ablacığım profilime bakarsan deleuze'ü de kant'ı da muhtemelen senin hamasi ezberinden daha iyi biliyorum, lakin senin müziğinin kulak tırmalayıcı olmasının bu gariban insanlarla hiçbir ilgisi yok. adamlar senden 300 sene önce yaşamış, bari onların ekmeğini yemeye çalışma.

anadolu'da üniversite kazanmış kezbanların dinlediği ince sesli akustik müziği yapan insansın altı üstü. bu kadar büyütme kendini.

hiçbiriniz bir danla biliç olup eleştirilere olgunlukla cevap veremedi. topluca utanın bence.
  • hala itici
  • yorekok gibi itici. nerede cenk-erdem beyler nerede bunlar. ne varsa eskilerde var.
  • imajı toplamaya çalışmış ama ben yemedin. yiyen arkadaşlara afiyet olsun. videonun yorumlarında kalben'in neye ihtiyacı olduğunu tespit eden arkadaşa selam olsun.
  • (bkz: çirkin özgüveni)

gülerken bile ürkütücü bir kadın olduğunu fark ettiğim video. bir insan güldüğünde karşısındakine pozitif enerji yayar ancak bu ablamız maalesef tüyler ürpertici. her soruya bir laf sokma çabasında, herkesi bir alt etme gayreti...

herkes güzel ya da sempatik olmak zorunda değil neyse ki. kompleksli kezbanlara da ihtiyacı var toplumun.
  • "illa muayyen günümde olmam lazım değil mi?" çıkışına çok fazla hak verdiğim video.

farkında olmadan günlük hayatta bazı laflar toplumun ağzında öylesine yer etmiş ki, o lafı söylerken cinsiyetçilik yaptığımızın farkına varmıyoruz bile. ancak kalben hanım, bu küçük ama hoş detayı suratlara çarparak mesajı almak isteyen herkese gayet de iyi vermiştir.

kendisine sevgiler.
  • kalben’in müziğini biraz tekdüze bulurum ve 2. 3. şarkıdan sonra beni sıkar ama kafası iyi bir kadın.bu videoda da verdiği “kime seksi görüneceğime ben karar veriyorum” cümlesi kafamdaki ideal eş adayının sahip olmasını istediğim bir bakış açısı.
  • uncut versiyonunu nerede bulacağımı merak ettiğim video. sabri sarıoğlu skills tadında bir derleme olmuş ama yemedik be gülüm.
  • birkaç yanıtını okumuştum ve itici gelmişti. videoyu izledim, daha itici geldi.
    bir ara ne çığırıyormuş diye de bakarım belki.
hesabın var mı? giriş yap