şükela:  tümü | bugün
  • bir yazarın " sizi dinlemem için beni ikna eder misiniz ?" minvalinde sorduğu bir soruya "yeaa banane yeaa kimi dinlersen dinle umurumda değil" ergenliğinde bir cevap vermesiyle açığa çıkabilecek artistlik. kendisi artist yani sanatçı olduğundan normal diyelim geçelim madem. ha okuduklarımda bir de şu vardı " yüzmeden geliyorum canım yha siz de yıkanmayı unutup sözlük başında çürümeyin" ahahahah. hepimizi mağarada yaşayan ipsiz sapsız tipler sanmış zahir.

böyle devam etmemesini umut ediyorum.
  • sözlük başında çürüyen insanları ziyarete gelmiş şarkı söyleyen kişi. kendi de çürümemek için 40 dakika sonra terk etmiştir.
  • "sanattan yoksun bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir" sözünün anlamını iyiden iyiye hissetmemi sağlamıştır. ülkede sanatın s si kalmadığı için gerçek bir sanatçının yanında çırak bile olamayacak kalitesizlikte insanlar(bkz: kalben) sanatçı mertebesine yükseltilip burada egosunu tatmin edip gidiyor. ah ülkem... ah güzel ülkem...
  • hasbel kader sözlükte yazar olup artizlik yapanlara gerektiği gibi davranmıştır.

ps. kalben kimdir, nedir, ben de bilmiyorum du.
  • kadına sorulan ikinci soru "kalben kim amk".

ben pek naif görüyorum aslında karşınıza çıkan insanları. zira normalde sözlükte birine böyle mesaj atsanız size bel altı bir güzel sövebilir. bunu da özgürlük falan sanıyorsunuz. iyi bir bok yediğini sananlar falan var. liseli ergenler gibi ağızlar. hâlâ favoriler arasına girmesi ise tiksindirici. hadi buraya gelen youtuber dediğiniz adamların vasıfsız olduğunu haketmediğini düşünüyorsunuz da bir ürün ortaya koyan ve işini yapmaya çalışan bir insana neden böyle davranıyorsunuz. sonra ona çomar buna görgüsüz öbürüne kaba der durursunuz. utanacağınızı bilsem... pardon kendimi kaptırdım. rezilsiniz lan harbiden.
  • benimde dikkatimi celbetmiştir.
  • kadın artist zaten. mesleği bu.

artist tanım: güzel sanatlardan birini uğraş edinen kimse.

artist'e artistlik yaptığı için kızılır mı?

"geçen lp konserine gittik, amk karısı çok fena artistlik yaptıya ya.s" ulan artist zaten. mesleği artistlik olmayıpta artistlik yapanlara kızsana... kendine kız önce. :d
  • hala xxx kim amk yaa diyenlerin olduğu ortamda anormal olmayandır.

benim dikkatimi bu kadar sacma soru soran salaklarin coklugu çekti mesela.