• istanbul özel akgün tem hastanesi kapısına sıkışan kedinin doktorların acil müdahalesi ile yaşama tutunması olayıdır.
    işte o anlar
    ulan hala güzel insanlar var şu dünyada.
  • bi tarafta kediye tacavüz eden, işkence eden mahluklar bi tarafta da böylesi güzel insanlar. iyi varsınız.
  • hem sevap kazanıp hem de farkında olmadan çalıştıkları hastanenin 10 numara reklamını yapan doktorlardır.resmen win-win durumu.her zaman söylerim iyi insan olmak kazançlı bir seçimdir.
  • yakın tarihte gördüğüm en sevindirici olaydır. benim gibi hissiz bir adamı bile duygulandırdılar, inanılmaz.
  • bir sürü doktorun ciddiyetle bu işin üzerinde durması, uğraşması ne kadar sevindirici bir şeydir.

bir de ısrarla "oksijen maskesi", "stateskop" falan istiyorlar.
    insana insan kadar değer vermeyenler varken, hayvana insan kadar değer veren insanlar görmek ne kadar güzel bir şey.
  • kutsal bir mesleğin kutsallığını son zerresine kadar gösteren insanlar var bu videoda.

ne mutlu hala böyle kişilerin olması.
  • allah, herhangi bir hayvana tırnak ucu kadar yardım edene zor gün göstermesin. bu şahane insanlardan allah bin kere razı olsun.
  • gündemde ender rastlanan güzel haberlerdendir. emeği geçenlere teşekkürler.
  • istemsiz olarak ağladım. o içten çabaya, gerçekten bir can kurtarma isteğine kurban olurum ben.
    o minnoşun gözlerinin açıldığını görünce aktı gözyaşlarım. iyi insanlar iyi ki varlar.
  • bugünümü mutlu kılan yarın için umutlandıran görüntü

özel akgün tem hastanesi çalışanlarına ve doktorlarına teşekkür.
hesabın var mı? giriş yap