şükela:  tümü | bugün
  • problem olusturmayacak durumdur.
    onarırız;)
  • (bkz: meriçgül)
    (bkz: meriçnur)
  • kızlar bunu yapamayacak kadar kıskançtır. başka bir kadının istemediği adamı istemeyi kendilerine yediremezler.
  • zordur. hiçbir kadın da onaramaz. çünkü kadınlar onarmayı bilmezler. onların inancında "erkek kırılmaz" vardır. kırılıyorsa da yine onların algısında "erkek" değildir. o yüzden bu adamları salın kendi haline. daha fazla mahvetmeyin.
  • riskli bir durum.

kendi basımdan da gectigi uzere, hanımefendilerimizin (duygusal) problemleri olan erkeklere biraz bi yumusak tarafı var. hayatında bir takım problemler geçirmis, sevgiye, sefkata ihtiyacı olan adamı gorunce afedersin eriyoruz gibi goruyorum ben. erkekler'in sevemedigini, bir sure sonra bıktıgını falan kafamıza yerlestirdigimiz icin, bu tarz uzun soluklu duygular hissedebilen erkekler ilginç geliyor.

fakat birini düzeltmeye, iyilestirmeye odaklı iliskiler bu tarz romantik duygularla baslayıp, her iliskinin geldigi noktaya gelince, büyük bir dusus oluyor. nerede o kafasini kollarinin arasina alip sacini opmek istediginiz cocuk, nerede bugun ki adam oluyor durum.

öküz adamla böyle bir sorun yok mesala. alırken de öküz, böyle de öküz, ben onu öküz sevdim kafası oluyor. daha bir uzun suruyor gibi.

kısacası ba$ta cogu kadın'in hayalindeki gibi baslayan, ama dususu daha agir olan bir sevme turu.
  • bozuk saati tamir etmeye çalışmaktır. başkalarının bireysel suçunu tüm kadınlara mal etmeye çalışırlar. sonra klasik tomtom mahallesi tipleri gibi aynı klişe lafları sıralarlar:

-ben aşka inanmıyorum bebeyim.
    -o günden sonra kadınlara bir daha güvenmedim dostum.
    -hayat birine güvenmek için çok kısa adamım, annıyor musun?

öff... öyle sıkıcı ki, yazarken yoruldum. hiç uğraşmayın. herkes kendi yarasını kendisi sarsın. mesela ben tutup da bir erkek kalbimi kırdı diye, gelecekteki birçok yakuşuklu ve seksi erkekten vazgeçeceksem zaten peşinde koşacağım mutsuzlukları hak ederim. bu salaklar da hayatlarına girebilecek birçok güzel kadından vazgeçiyorlar işte. kendi hallerine bırakın.
  • çok uğraşırsınız. ama sizi sevmesini ve size güvenmesini başarabilirseniz sizi dünyadaki en mutlu kadın yapma ihtimali oldukça yüksektir.
  • bir kadın için zor olandır. bunu yapacak birini isterdim.
    beni böyle sevecek (x3)
    birileri var mı?
  • bana göre fazlasıyla risklidir. şöyle ki eğer birini kalbi kırılacak kadar çok sevdiyse onu aklından da kalbinden de atması için çok zamana ihtiyacı vardır. bence kimse içinde hala onu seviyor mu, beni onunla kıyaslıyor mu şüphesi varken bir ilişkiye başlamak istemez yani istememelidir. düzgün bir ilişkide geçmişin hayaletlerinin yeri yoktur.
  • kalbi kırılan erkek yakışıklıysa suratına affedersiniz bok sürseniz de sevilecektir amaaa bahsi geçen erkek yakışıklı değilse bir de bonus olarak parasızsa bu ezik tiple ilgili bir sürü yalandan kurulmuş cümleler göreceğimizi garanti edeceğim başlıktır.