şükela:  tümü | bugün
  • oturur ağlar lan napsın. çoğunlukla uzun sürmez ama bu oturup ağlama süresi. sonra siktret deyip hayatına devam eder. bir süreliğine iyi insan olmayı bırakır it olur. bu süreç de aşıldıktan sonra normalleşir. hormonlar, psikoloji, ego falan ne varsa dengeye gelir.
  • çeker.

kafayı çeker.. off çeker.. iç çeker.. otuz bir çeker..
  • gidip fuck frenzy e girmek. demek istiyorum ama icimden bir ses de kirilabilecek bir kalbi varsa bunu yapmasina imkan yoktur diyor. arada kaldim sozluk.
  • kelimelere dökmek çok zor ama;
    caddede boş boş hiçbirşeyi umursamadan yürümek, ağlamaz ama ağlamaktan beter bir halde olur, eve gelir bir karış suırat işte öyle birşeyler..

edit:geçen hafta yaşadıklarımdan örneklerdi.
  • söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil
    çektiğim alamı bir ben bir de allah’ım bilir.

fuzuli
  • kalbi kırılmamış gibi yapmaya çalışmaktır. yersen.
  • yapabileceklerinden kasıt, "yapsa iyi olur" kısmı ise: kalp kırmak.

hiç öyle düşünüp taşınmaya da gerek yok bence. kalbinizi kıran, kırarken düşünüyor muydu? düşünüp kırıyorsa, önce anasını sikin, sonra kalbini kırın*. ne olursa olsun, hayatınızda eşitlik olsun. canınız yanıyorsa siz de yakın amına koyiim. sizi ağlatanı siz de ağlatın. o göz yaşını görelim beyler!
  • ölümüne susmak. yokmuş, hiç olmamış gibi davranmak.
  • (bkz: otuzbir)
  • genel bir yargı vardır: erkek taş kalplidir, o üzülmez, kalbi kırılmaz.

o sözün sonuna koskoca bir "nah" yerleştirmek istiyorum. bir erkeğin içinde kopan fırtınaları en baba depresyon uzmanı çözemez. günlerce duvarlara bakarak gezdiğini, uzandığını, dinlediği müziği duymadan durduğunu kimse anlamaz. erkekler sanki dünyaya karşı tarafı kırmak için gelmiştir gibi düşünülür. ama kalbi kırılan bir erkeği kimse anlayamaz. çünkü erkekler içindeki fırtınayı dışarı vurmaz. erkeklerin neden erken öldüğünü en iyi bu açıklar bence. içe atar erkekler, ha öfkesini sinirini başkasından çıkaran barzoları saymıyorum, gücü anca kadına yeten erkek demeye bin şahit olan insan onlar. ama içine atan bir erkeği dinleyin ve çözmeye çalışın. yoksa onun gözlerinizin önünden kayboluşunu görürsünüz.