• (bkz: alışveriş)
  • nefret duymamak icin kalbinin kirildigi ani oracikta birakir, koymaz aklinin bi kosesine ki, hatirladikca kalbini kiranin hafizasindan silmek istemedikleri listesindeki yerini saglama alan seylere actigi yer daralmasin, daralmasin ki nefrete yer acilmasin, cunku nefretle yasayamaz kadin, intikam ugruna yer bitirir kendini.
  • ben saçını perma yaptırıp maviye boyatanını da gördüm. ama noldu geçti mi o kırıklık? hayır tabiki. sadece hayata tutunmaya çalıştı bir yerlerinden. ama kırıklığının tek ilacı vardı: kıran kişi.
  • hususi adam tutup, kalbini kıranın eşkalini, adresini verip, evinin önünde dövdürtenine şahit oldum ben. normal senin benim gibi biriydi hem de.
  • seni, yine kendine öldürtmek.
  • çok fena şifre kırabilir. msn şifresi olsun, mail şifresi olsun kırar yani. rastladım böylesine de.
  • sil baştan başlamak.. güçlenerek ayakta kalmayı başarmak..
  • ilk iş mantığını kaybedip duygularına teslim olmaktır. büyük bir kızgınlığın ardından sebebini kendisininde anlayamadığı kıskançlık duyguları yaşar, devamında ben bunu hak etmedim/hak edecek ne yaptım ki düşünceleri gelir. sonrasında kişinin karakterine ve ilişkinin durumuna göre istemli yada istemsiz eylem planı başlar. bu plana göre hatun kişi kaçış / saldırı veya intikam manevrası yapacaktır.

not: bu konuyu kişileri ve durumu bilmeden yorumlamak yanlış olur çünkü ufak bi kalp kırıklığı var büyük olanı var, senelerdir birbirini seven bir sürü zorluğa birlikte katlanmış bir çift var daha yeni tanışmış 2 haftalık sevgililer var. yukarıdaki tanım 1 seneye yakın süredir birlikte olan 20'li yaşlarda artık cicim aylarını geçmiş bir çift için ortalamanın üstünde bir kalp kırıklığı düşünülerek yazılmıştır.
  • (bkz: #13947621)
  • kırık kalbiyle götünüzü kesebilir.
hesabın var mı? giriş yap