• napıyorlar lan bu çocuklara dediğim çizgi film.

olm nasıl piskopatlarsınız siz çocuklarınızı neden ağlatıyorsunuz adam gibi anlatsanıza çizgi film bu diyin ne bileyim gerçek değil falan diyin.çocuğunun ağlamasından zevk alan nasıl pisliklersiniz lan siz iğrenç yaratıklar siktirin gidin.
  • (bkz: pepee pepee çok üzülüyor)'un ikinci versiyonu. bizzat kendim 1,5 yaşındaki kızımın karşısında gülerek bu şarkıyı söylemeyi denedim yine de çocuğun yüzünde acıklı bir ifade beliriyor. pepee sadece halay çeksin bence.
  • pepenin kardeşi bebenin o muhteşem şarkısı. izlediğim günden beri üzüldüğüm her durumda kalbimmm kırıldııı kalbimm kırıııldı pepee bana hiç inanmadı diyerekten başlıyorum söze. ozman kimse üzmüyor beni bet sesime dayanamadıkları için.
  • başlığını okumamla birlikte aklıma takılan ve başlık açana sövmeme neden olan şarkı.
  • pepee'nin yeni bolumlerini kizima izletmeme sebebimdir. daha ilk bolumunden puan kirdirmistir. ınadina da kizim ezberledi. kalbim kirildi yerine abim kirildi diyor gerci o da dogru. ehehe.
  • çok acıklı şarkı. tus çalışırken insanı yerden yere vuruyor adeta.
  • kulağımda olur olmadık zamanlarda yankılanan pepe şarkısı. işte bunlar hep teyze olmanın dayanılmaz çilesi...
    aay çilesi demiyim teyzelik bana yüklenen en güzel sıfat.
  • ağzıma takılan şarkı. hey allam ya.
  • sözlerini de yazayım tam olsun:
    kalbim kırıldı, kalbim kırıldı, pepe bana hiç inanmadı (x2)
    oysa istemeden kırmıştım ittirgiti (x2)
    ama o hiç sevmiyor artık beni (x2)
    kalbim kırıldı, kalbim kırıldı, pepe bana hiç inanmadı (x2)
  • en çok dün gece düşündüğünüz kişi kırar kalbinizi.
hesabın var mı? giriş yap