şükela:  tümü | bugün
  • - kalbinde yer yoksa güzelim ben ayakta da giderim
    - ilerde cevirme var alamam
  • komikaze.net'de karşıma çıkan bir kamyon arkası yazısı.. pek nadide..
  • chatte tanışılan kızlara özel "desktop'ında yer yoksa bana güzelim farketmez ben system trayde de beklerim" versiyonu mevcuttur.
  • haydarpasa gari'nin onunde, denize karsi cay icip trenin kalkis saati beklenirken, ansizin bir vapurun uzerinde gorulebilen bir yazi imis bu. oha ulan oha...

ayrica bir dostun dedigi gibi " sadece karsidaki kisinin surat ifadesini gormek icin dahi sarf edilebilir" soz obegidir.
  • "kalbinde yer yoksa güzelim ben akbil basmadan arkadan da binerim" olarak güncellenmiş kamyon arkası edebiyatı.
  • "her türlü giderim var" demenin başka bir yolu. mantık hatası içermektedir ayrıca. sonuçta yer yoksa yoktur. ayağı, el parmak ucu mu var bu işin ? amuda kalk bir de istersen... aptal mı ne ?

orjinali için;

"kalbinde yer yoksa güzelim, fark etmez ben ayakta da giderim"

(bkz: ukte)
  • yeni bir avrupa birliği önergesi
  • alibeyköy dolmuş hatlarına talip olup yanlışlıkla şehir hatları vapurlarının işletmesini devralmış i. b. belediyesinin son icraatıdır bu zevzek ifade. prof. dr. aykut barka gemisinin yan tarafına kocaman harflerle yazılmıştır. diğer yanında da "aşıksan vur saza, kaptansan tam yola" yazmaktadır. allahları belalarını versindir.