• gökhan güneş diye birinin söylediği bir şarkı. böyle arabesk tandanslı pop şarkıların çok meraklısı değilim ama bu bi garip geldi.

çocuğun sesi falan. bir kez dinledim. etkiledi lan.
  • rafet el roman feat ezo düetiyle kaç gündür dilimde olan güzel şarkı
  • ilk defa beyaz show'da dinlediğim ve bugün radyoda tekrar denk geldiğim; kadın vokalin yorumunun yüreğime dokunduğunu hissettiğim romantik düet.
    ayrıca rafet el roman 'ın biz müzikseverleri böyle genç yeteneklerle buluşturmasını da takdir etmeden geçmeyelim.
    http://www.youtube.com/watch?v=hycbpgrv-fs
  • rafet el roman'ın henüz çok popüler olmamış şarkısı.

sözleri:

kimilerine göre lazım değil aşk
    kimilerine göre hain
    ama ben seni çok ben seni çok sevdim
    küçücük bir kalpten sana açılan
    dünyalar kadar büyük bir ışık
    derler ki unutmalı, zamana bırakmalı.
    nasıl olsa sarılır yaralar bir gün
    ama benimki aşk değil, sen gibi taş değil
    benim ki kalbine sürgün.
    kimilerine göre lazım değil aşk
    kimilerine göre hain.
    sıcacık bir bakışın bana yetiyor
    dünyalar benim oluyor
    derler ki unutmalı, zamana bırakmalı
    nasıl olsa sarılır yaralar bir gün
    ama benimki aşk değil, sen gibi taş değil
    benim ki kalbine sürgün
  • keşke ezo genç'le gökhan güneş birlikte okusaydı dediğim şarkı. iki naif sesin birleşimiyle combo yapmış olurlardı.
  • ağlayarak dinlediğim bir şarkı daha. yapmayın şöyle şarkılar. mutlu oluş gayretlerimize kastınız mı var nedir?
  • son zamanlarda dinledigim en guzel duet. ezo'nun sesinin tonu kesinlikle parcaya daha cok anlam kazandiriyor. parcayi bu kadar etkileyici yapan etkenlerden birisi de hic suphesiz yayli grubu. parcanin duzenlemesi ruhu ile cok uyum icerisinde olmus. tahmin ediyorum bu parcadan yaylilarin baskinligini alirsaniz parca cok yavan kalir. duzenlemeler steffen muller e ait. cok cok basarili bir is yapmis.
  • rafet el roman'nın yusuf güney'in kadın versiyonunu da bulduğunu gösteren şarkı.

yusuf güney vakasından yaralarını yeni yeni saran türkiye bunu kolay kolay atlatamaz.

amağ been seni çooğ pff.
  • bugün bir yerde duydum. rafet yapmış yine diyorum sadece. severiz, iyidir kendileri.
  • rafet el roman'ın, "ç" harfini söyleyemeyen bir kızcağızla beraber söylediği güzel şarkı.

(bkz: ama ben seni şok sevdim)
hesabın var mı? giriş yap