şükela:  tümü | bugün
  • ertesi gun yanliz uyanip bir daa karsi taraftan haber alamassa izini surup bulup "oysa ben sana kalbimi de vermistim" gibi turk filmlerinden firlamis laflar eden kadinlar.
  • hüzün kokar gözleri, tırnaklarını yemiş tutunamamış hayatın gerilim dolu anına.
    avuçları yaralı, yolları balçık çamur, mevsimleri hep sonbahar ama umutlar hep ilkbahar.
    rüya zamanlarında sevişen kadınlar.
  • orgazm olabilen kadınların betimlemesidir. yoksa vucudunu kullanarak orgazm olamazsın.

(bkz: dedigim dedik çaldıgım düdük)
  • olsa da sevsek kadınlar.
  • erkek dünyasında kırık kalple yaşamayı öğrenen kadınlardır.
  • ruh ve beden bütünlüğünü yakalamış ve bunu seviştikleri adamda harekete geçirebilmiş özel kadınlardır. aşıktırlar, seviyorlardır.
  • yüreği bakir kadınlardır.
  • seksle sevişmeyi birbirinden ayırmayı başarabilmiş, hatta seks temasını bünyelerinde barındırmayan kadınlardır. onlar için her sevişme, gecelik, günlük, ömürlük dahi olsa o anda aşıktırlar dokunmayı paylaştıkları adama. gözleri kapalıdır, konuşmazlar, duymazlar zira ihtiyaçları yoktur, sevişmenin tüm gerekliliklerini sol göğüslerinin hemen altında bulunan iç organlarıyla yerine getirebilirler. az biraz saçlarının hemen altındaki organ da olaya dahil olabilir, ama seks deyince akla geleni, asla farkettirmezler.. sevişme bitince, yanında uyuyunca ve yanında uyanınca o birkaç saat önceki, sevişilen, dokunulan kadına dair hiçbir iz kalmayabilir çarşafta, belki bir ten kokusu hafif ama unutulmayacak olan.. tam o sırada yanında uyanan kadının kokusuna çok da benzeyen.

*
  • şeffaf,ince,hassas, okyanus kokulu kadınlar
  • her an üzerinize kalabilecek tipte kadınlardır. ileri yaştadırlar. yaşları ilerledikçe kalpleriyle sevişmeyi öğrenen bu kadınlar, kalpsiz sevişen kadınlardan daha tehlikelidirler. zamanla kendi kalpleriyle yetinmeyip sizinkini de isterler. birliktelik ilerledikçe kalbiyle sevişmekten dolayı vicdan azabı olayına girersiniz. bu kadınlar sadece kendi kalpleriyle sevişir/ severler.

gün içinde, gün sonunda, her an "ne kadar duyarsızsın", "ben kalbimle sevişiyorum senin çükünde değil" , "niye aramadın?", "niye sormadın kalpsiz misin!" benzeri geri dönüşler alıyorsanız, dikkat! kalbiyle sevişen bir kadınla birliktesiniz. kısa yoldan tüymenin yolunu bulun.