• tayt giymese bile kalçasına bakılacağını bildiği için durumu dert etmeyen kızdır. dünya'da abazanlıktan ölecek hastalığına yakalanmış erkekler oldukça kızlar burka giyse neye yarar? daha bugün bildiğin pantolon, üzerinde kabanım olmasına rağmen tacize uğradım lan ben! sen neyin derdindesin?
  • kalçasına bakılacağını bilmeyen herhangi dişi bir canlı gösterin. dinimi inkar edeceğim.

kıyafetle ne alakası var? al taytı eline çevir arkasını bak. ne olacak?
  • kalçasına bakılacağını bile bile hayatına devam eden kızın tayt giymişidir.

geçen arkadaşla konuşuyoruz. kalçana bakıyorlar dedi. ya evet dedim, bakıyorlar. orospusun sen dedi. haklısın dedim. kalçalı malçalı ne işin var sokakta kaphe dedi. ağlamaya başlamışım. o günden sonra bir daha kalçamla sokağa çıkmadım.
  • amina koyayim ben onun cok ayip etmistir. saka bir yana kadinlar kendilerine bakilmasindan, begenilmekten hoslanirlar. bakmayin oyle bikbik lediklerine.
  • tayt giyer, ama kalçasına efendice de olsa bakılmasından rahatsız olur. çünkü mesele, ''onun istediklerinin ona bakmasıdır'', herkesin değil. istediklerinin dikkatini çekmektir. öyle alelâde herkes bakmamalı yani.

aslına bakarsan herkes dikkat çekmek ve beğenilmek ister. ama burada samimi olacaksın, dikkat çekiyorsan herkesin-hele ki böyle şehvetle ilgili bi' konuda neredeyse bütün erkeklerin-dikkatini çekiyorsun. seçemezsin. çekmiyorsan da çekmiyorsun.

he bi' de bunların kalçalarından öte beyinleri olmayan, seks objesi versiyonları var... onlar da ''neden kullanıldım, ben niye sevilmiyorum ya'' diye zırlarlar. e ulan sunduğun malzeme bu, o zaman adam da onu kullanacak. te allam...
  • içinde yaşadığı insan popülasyonunun mentalitesinin farkında olan ve fakat tayt giyme hakkından ödün vermeyen kadindir.
hesabın var mı? giriş yap