şükela:  tümü | bugün
  • cahillikle görgüsüzlükle akpyle eğitimle hiçbir alakası olmayan çocukluğun getirmiş olduğu rahatlık ve doğallık ile yapılmış bir harekettir.sıcakta buldukları ilk gölgeye çökmüş çocuklar niye bu kadar büyütüyoruz hiç anlamadım.bu ülkede araba yakan, dükkanları yağmalayan hayvandan aşağı yaratıklar dururken bunlar mı bu kadar battı ?
  • cahillik, görgüsüzlük ve eğitimle alakalıdır. 5 metrelik yürüyen merdivende yolu tıkandığı zaman cır cır cırlayan kişiler tarafından savunulmaktadır.
  • çocukluğunu yaşayamamış birey beyanı.
  • yandan yemiş beyaztürk yaklaşımı. açalım: "halk kaldırımlara hücum etti, vatandaş soğaka çıkamıyor"
  • aynı ilçenin bir başka semti olan moda boyunca bunun masalı versiyonunu yapan, üstüne üstlük bir de fahiş fiyat ödeyenlere göre daha akıllı bulduğum genç arkadaşlardır. afiyet olsun.
  • tek buzlu chivas'ımı yudumlarken gözüme takılan mide bulantıcı ayrıntılardır. devlet bakmıyor mu bunlara ayol?
  • her bokta milleti aşağılamaya çalışan, kendini elit zanneden kişi beyanı. milleti aşağılayıp, insanlara "ben çok elitim" ana düşüncesi vermeye çalışan özürlü kişi, kuruluş.
  • 3 adet çocuğun, kalabalık olmayan bir muhitin kalabalık olmayan kaldırımında bir metrelik duvarın gölgesine çöküp birşeyler yemesini garipseyen insanlar tarafından çekilmiş film başlığıdır.
    çocuk zaten uygunsuz şeyler yapmaya yatkın bir varlıktır. o yaşlarda şanslı bir çocukken patenim ayağımda elimde cipsim ve kolamla çöktüğüm duvar diplerinde hiç mahalleliyi gıcık etmemiş gibi davranabilirim tabi, ama yalan olur. çocuktur efenim, otobüste bağırarak da konuşur, olmadık yere de çöker, insanların geçmesine de engel olur, metroya inen yürüyen merdivenin başında arkadaşıyla da itişir. çok rahatsız ederse gidilir uyarılır, öğretici bir şeyler söylenir. ama uzaktan videoya çekip, youtube'e koyup, ekşi sözlükte adına başlık açıp, cahil fakirler diye afişe etmenin ne çocuğa bir faydası olabilir, topluma ne faydası olabilir bilemedim.