• link_1

link 2

edit: bahçelievler mahallesi'nde olmuş arkadaşlar
    köpekleri ezmek için uğraşan cani.
  • bu ruh hastalığını açıklayacak kelime, cümle yok. neye hırsın neye nefretin var da kendi halinde duran bir canlıya eziyet etme ihtiyacı duyuyorsun. elbette bunun bilimde bir karşılığı vardır ama hayatta karşılığı yok işte.
  • orospu çocuğudur. annesine iltifat ettirmek hoşuna giden, gereksiz gördüğü köpek kadar aklı olmayan ahmaktır.

öyle ki görünüşe bakılırsa köpekler matador gibi oynuyor bu mal ile.
  • bir gün denk geleceğim.
  • bu tip insanların toplumda tehlike yarattığını düşünüyorum. tedavi edilmeliler. sokak hayvanlarına saldırı suç değil. kabahat. bu nedenle bu gibi insanlar tamamlayamadıkları eylemler için ceza da almıyorlar. sokak hayvanlarına saldırının bir caydırıcı yönü yok.
  • sorgulanmalı ve gerçek eğitime tabi olmalı düzelmez ise temizlenmelidir
  • tedavi görmesi gereken bir varlık.
  • şimdi bu haberi okuduktan ve videoyu izleyemedikten sonra ağzımdan dökülenleri buraya yazsam ve bu insan görünümlü organizma tazminat davası açsa kazanır biliyorsunuz.

dolayısıyla hem bu organizmaya nakit yardımında bulunmuş olurum dolasıyıyla o da gider kendisine yazılacak cüzi para cezasını öder, hem de verdiğim parayla benzer eylemlerini teşvik olurum.

şu çıkmazı düşününce kafayı yedim.

ama siz anladınız ne tip lafların ağzımdan çıktığını.

bulun şu organizmayı ifşa edin !
  • o hayvana arabayla değil yaya iken rastlasa götü üç buçuk atacak devlet buna bir şey yapsın diye zırlayacak eziğin tekidir. cani falan değil düpedüz eziktir bu adam.
    gel beni ez lan kapçık yiyorsa. ağzı var dili yok kendi halindeki hayvanı ezmek kolay değil mi ? kimseye diş geçiremeyen sünepenin tekidir.
hesabın var mı? giriş yap