şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: hala mükemmel kalemi bulamadım)

edit: buldum pentel smash q1005
  • bir zamanlar 'renkli kalemler' için geçerli olan hastalığımdır.

öss zamanı okul-dershane arası mekik dokurken hayatına katabildiğin tek renk kalemlerle oluyor da..

mağdur edebiyatı da yaptım, rahatladım.
  • en az 150 tane kalemi olan birisi olarak muptelasi oldugum hastalik. kitap aldigim yerde tukenmez kalem de satiliyorsa 2-3 ya da bazen 5 tane kalem aldigim gorulmustur.
    bu hastaligin en zor tarafi, 1 kalem kayboldu mu lan nerde acaba diye durmadan dusunmektir.
    kalemlerin murekkebi akinca uzuluyorum.
    uclu rotring bozulunca bi arkadasim kaybolmus gibi oluyorum.
  • (bkz: benim)
  • sahip olduğum hastalıktır, bu ay kaleme yaptığım yatırım yiyecek için yaptığım harcama tutarını ikiye katlamış. bu kadar hasta olduğumu ben de bilmiyordum.

ama erkeğiz sonuçta, saate, ayakkabıya, kaleme, teknolojiye yatırım yapmayacağız da neye yapacağız? kalem hastalığımız var dediysek de tombo 0.7 vertasil kalem almıyoruz tabi ki amk.

lamy al-star'ın tatlığına bakmak isteyenler buradan
  • not defteri satın alma hastalığımla yarışan başka bir hastalıktır. çok şahane not defterleri yapıyorlar. şirazeli falan, mısır'da ölmüş dedenden kalmış gibi otantik şeyler. o beğenip alcam lan bunu dediklerinde 16 tl gibi fiyatlarla satılıp insanı üzüyor. ancak defter çizgisiz, sayfalar sararmış yenebilir bir şey olsa yerim öyle güzel.. bugün bana yine para harcatacaksın sözlük. gidip o hokka diviti de alcam.
  • çare bulamadığım hastalığım. en çok okulların açılma zamanı kitapçıya gidip çeşit çeşit kalemlerin arz-ı endam ettiğini gördüğüm zaman depreşiyor. silgi ve not defteri alma hastalığı da benzer durumda * .
  • en nihayetinde bir ayakkabı satın alma hastalığı kadar kötü değildir.
  • bu hastalığa sahip arkadaşlar için güzel bir adres önerim var. (bknz: kalemkutusu)
    dönem dönem bende de baş gösteriyor.
  • ben de severim, teee lisedeyken 40,00 tl. verip bi tane kalem almıştım sallayınca ucu çıkıyodu:) hala da çok severim kullanırım. kalemlerimi koleksiyon yapmak istiyorum.