şükela:  tümü | bugün
  • az önce enpara.com sayesinde tanıştım. şöyle ki; '30 eylül'e kadar kalemlik.com'dan tek seferde 50 tl ve üzeri alışverişlerde 20 tl indirim bla bla'...

klasik bir enpara güzelliği ile karşı karşıyayız arkadaşlar sakin
  • her seferinde kalem iştahımı kabartan site. hepsini satın alsam yeterli gelmez.
  • enpara.com sayesinde öğrendiğimiz. ofis malzemesi sattığını iddia eden internet sitesi. çok derinlemesine incelemeye fırsat bulamadım ama 5 dakikalık bir bakışla aşırı kazık buldum. lidyana.com 'dan sonra enpara ikinci defa kullanmayacağım bir kampanya yaptı diye düşünmeme sebep olmuştur.

bu şekilde devam ederek enpara kampanyaları da 30 liralık şeyi 100 liraya satıp ama %50 indirim yapıyoruz tipi kredi kartı kampanyalarına dönmesin diye korkuyorum açıkçası.
  • berbat bir site bir daha asla alışveriş yapmayacağım 4 gündür tedarik sürecinde siparişim nereden tedarik ediyorsunuz siz göndermecekseniz söyleyin aslanım asla bulaşmayın böyle sitelere
  • verdiğim 17 parça siparişi 2 gün içerisinde hiç eksiksiz ups kargo ile bana ulaştıran site. üstelik diğer sitelere kıyasla kırtasiye ürünleri oldukça ucuz. bunun nedeni sanırım taksit imkanının bulumaması. tek çekim alma imkanınız varsa zaman zaman yaptığı kupon kampanyalarını da takip ederek ucuza alışveriş yapabilirsiniz.
  • siparişteki ürün sayısı artınca tedarik süresi uzayabiliyor.

tükenen ürünleri yenileme işini de hızlandırmalılar.
  • ürün çeşitliliği ile göz doldurmasına rağmen fiyatların oldukça yüksek olduğu alışveriş sitesidir. boyuna kampanya yaparak müşteri çekmeye çalışmaktadırlar.
  • mallarını ofix üzerinden çektiğini düşündüğüm, enpara kampanyası ile 1 kerelik alışveriş yaptığım site. pahalıdır.
  • puan sistemi haftalardır çalışmayan site.

yaptığım alışverişler karşılığında puan vermediklerini müşteri hizmetlerine ilettim. özür dileyip bana 10tllik hediye çeki verdiler. 3 gün sonra siteye girip hediye çekini kullanmaya kalktım. hediye çekinin süresi dolmuştur diye bir yazı çıktı.

yaptığınız yapacağınız işi sevsinler sizin.

edit: müşteri hizmetleri sizinle kısa sürede irtibata geçiyor. ama hiçbir konuda yardımcı olabildiklerini görmedim.

stabilo satmakla övünüp verdiğim stabilo siparişini 2 hafta sonra tedarik edemedik diyip iptal ettiler. ürünü bayram indirimiyle almıştım. indirim de bok yoluna gitti yani.

1.5 tlye sattıkları desenli bantların fiyatını önce 5.20ye çıkarıp yüzde 50 indirim yaptık diye koca koca ilanlar vermişlikleri vardır.

her siparişin yanına 100 tl ve üzerine 25 tl indirim kodu içeren hediye çeki yolluyorlar. her çekte aynı kod var ve bu kod sadece bir kez kullanılabiliyor. seksen kere aynı çeki yollamak yerine 1 kere düzgün bir çek yollasalar keşke. insan kendisiyle dalga geçildiğini düşünüyor.

edit2: kaç zaman var bu site, halen sistemi oturtamadılar.

edit3: puan sistemi halen çalışmıyor.
  • oğlana defter kalem alayım diye girip yarı servet bıraktım. nasıl oldu ben de anlamadım. kırtasiye damarlarımıza işlemiş arkadaş ....

teslimatta 1 günlük uzama oldu. müşteri ilişkileri alttan girip üstten çıktı, bir şekilde beni rahatlattı. paketten çıkan (bkz: bonibon) beni tav etti, son nokta oldu.