şükela:  tümü | bugün
  • az önce enpara.com sayesinde tanıştım. şöyle ki; '30 eylül'e kadar kalemlik.com'dan tek seferde 50 tl ve üzeri alışverişlerde 20 tl indirim bla bla'...

klasik bir enpara güzelliği ile karşı karşıyayız arkadaşlar sakin
  • her seferinde kalem iştahımı kabartan site. hepsini satın alsam yeterli gelmez.
  • ofix.com'un sahibi abiler tarafından yaratılan yeni bir markaymış. d&r'ın yeni rakibi diyebiliriz...

türkiye'de bulmakta zorlandığım sharpie`:http://www.kalemlik.com/…_6945-3.html#labels=6945-3` kalemleri sattıklarını görünce kalbimi bir kez daha kazandılar.

müşteri ilişkileri de tatmin edici.

kapanan kabalcının ardından gönlümüzdeki ateşi söndüremezler. ama gezmesi mutlu ediyor.
  • enpara.com sayesinde öğrendiğimiz. ofis malzemesi sattığını iddia eden internet sitesi. çok derinlemesine incelemeye fırsat bulamadım ama 5 dakikalık bir bakışla aşırı kazık buldum. lidyana.com 'dan sonra enpara ikinci defa kullanmayacağım bir kampanya yaptı diye düşünmeme sebep olmuştur.

bu şekilde devam ederek enpara kampanyaları da 30 liralık şeyi 100 liraya satıp ama %50 indirim yapıyoruz tipi kredi kartı kampanyalarına dönmesin diye korkuyorum açıkçası.
  • berbat bir site bir daha asla alışveriş yapmayacağım 4 gündür tedarik sürecinde siparişim nereden tedarik ediyorsunuz siz göndermecekseniz söyleyin aslanım asla bulaşmayın böyle sitelere
  • verdiğim 17 parça siparişi 2 gün içerisinde hiç eksiksiz ups kargo ile bana ulaştıran site. üstelik diğer sitelere kıyasla kırtasiye ürünleri oldukça ucuz. bunun nedeni sanırım taksit imkanının bulumaması. tek çekim alma imkanınız varsa zaman zaman yaptığı kupon kampanyalarını da takip ederek ucuza alışveriş yapabilirsiniz.
  • 12 mayıs günü kendilerinden contigo marka bir termos siparişi verdim. piyasada 140 tl'ye satılan termos burada 107 liraydı. üzerine bir de bkmexpress'in 20 tl'lik indirimi eklenince 86 tl'ye, bence ürüne göre uygun olabilecek bir fiyata geldi.

sipariş sonrası süreç şöyle işledi. cumartesi'den pazartesi'ye kadar onay bekliyordu. pazartesi öğlene doğru aradım, muhasebeye bildiriyorum hemen dediler. saat 2 gibi sipariş onaylandı. daha sonra tedarik süreci başladı. hepsinin sonunda çarşamba saat 16.26'da ürün kargoya verildi. ve bugün 18 mayıs perşembe saat 16.15'de ürün tarafıma teslim edildi. memnun kaldım. yine böyle ihtiyaç duyduğum bir şey olursa kendilerini tercih ederim.

edit: imla.
  • siparişteki ürün sayısı artınca tedarik süresi uzayabiliyor.

tükenen ürünleri yenileme işini de hızlandırmalılar.
  • ürün çeşitliliği ile göz doldurmasına rağmen fiyatların oldukça yüksek olduğu alışveriş sitesidir. boyuna kampanya yaparak müşteri çekmeye çalışmaktadırlar.
  • mallarını ofix üzerinden çektiğini düşündüğüm, enpara kampanyası ile 1 kerelik alışveriş yaptığım site. pahalıdır.