şükela:  tümü | bugün
  • decathlon mağazalarında satılan envai çeşit spor giyim alternatifi sunan bir marka.
  • decathlon'un koşu grubu için , koşu şortları , koşu çorapları, koşu taytları, windstopper ve eldiven üreten marka. aldığım tüm ürünlerden son derece memnun kaldım,özellikle ödüllü çorpalarını mutlaka alınız, sadece koşucular için kafa yorulmuş bu kıyafetlerin fiyat performans ilişkisi bence mükemmel, ama mağazada özel bir yıkama kiti satılıyor reyonda, mutlaka ondan alıp makinaya onunla atınız bu özel kumaşları, koşu ayakkabılarına pek yanaşmıyorum zira o konuda şampiyon belli.
  • 19.90 a satılan bir saati vardır kendilerinin 5 ay 5 gün askerlik süresince koluma yapıştırdım orda unuttum hiçbir şey olmadı. burdan 339. dönem askere gidecek sözlük yazarlarına şiddetle tavsiye ediyorum.
  • performans/fiyat oranı çok yüksek bir fransız spor malzemeleri üreticisi. koşu ayakkabılarının dizaynlarının çok acaip, yani böle, "lady gaga" ölçeğinde acaip olması dışında bi eksiğini görmedim. koşu çorapları çok rahat ve gerçekten koşu içinmiş. adamlar şaka yapmıyor. kalp ritmini takip eden gps'li saatleri falan var misal ve fiyatlar garmin'e göre çok uygun. gerçi denemedim ama, dandik olduunu hiç sanmıyorum. bence gideri var.
  • koşmak için ayakkabı alacaksanız şiddetle tavsiye ederim. ayakkabıları çok hafif ve kullanışlı. fiyatına zaten hiç girmiyorum adidasın son sene çıkan modelini dahi alsanız bundaki rahatlığı bulamazsınız. özellikle performans göstermeniz gereken bir durum varsa bulun alın derim.
  • ayakkabılarını gayet başarılı bulduğum firma, adidas, puma ve nike diye tercih yapmadan önce birde bu markanın ayakkabılarını deneyin eminim beğeneceksiniz.
  • çorapları şahanedir. özellikle koca ayaklılar için de ürün gamı olması şahane.
    fakat ilk çıkardığı, benim 3sene önce aldığım koşu çoraplarını son tahlilde iyice soket çoraba dönüştürmüş.
    ilk aldığım serinin konçları ayak bileğini geçerken şimdikiler ayak bileği altında kalıyor ve ayakkabı giyip çıkarırken ayaktan çıkıyor. biliyorum bendeki ayak, ayak değil* ama bu kısa modellere pek alışamadım.

yinede 3. senesinde olan çoraplarım halen sağlam* adamlar güzel mal yapıyor arkadaş.
  • eliofeet modelleri için şöyle eğlencili bir reklam çekmiş adamlar:

http://tr.adforum.com/…tive-work/ad/player/34448203
  • uygun fiyata kaliteli spor malzemeleri üreten firma. koşu donlarından aldım çok memnunum, çoraplarını almadığıma pişman oldum.
  • ürünleri sayılı olarak getirmesinden dolayı neredeyse hiç bir mağazada large bedenini bulamadığım, hevesimi kursağımda bırakan güzel marka.