şükela:  tümü | bugün soru sor
94 entry daha
  • zeka seviyesi değil ama ne istediğini bilecek olgunluk seviyesine erişmek şart. 37282828 yıl önce bir gaza gelip araştırmadan gidip yaptırdığım dövme yüzünden başıma gelmeyen kalmadı. ilk dövmem asla istediğim gibi olmadı, sevmeye çalıştım başaramadım. gittim üzerini kaplattım başka bir dövmeyle. eskisinden de kötü oldu. sonra sildirmeye başladım. sildirdiğim yere giderken kaza yaptım. belalı bir teyzeye bulaştım ve alakamın olmadığı ameliyatlarının parasını ödedim. üç seansta silinecek denen dövmemin kaç seansta silindiğini ben bile hatırlamıyorum. aynı yolları gittim gittim geldim. renkli olduğu için lazerle değil de dövme yapılan cihazla silindi. evet dövme gitti ama yerine yanık izi gibi bir iz bıraktı. en son eylül ayında gittim o izi aldırdım. derim o kadar deforme olmuştu ki uyuşturmak için yapılacak iğne zor girdi. bantlarım açıldığında frankestein gibi bir kolum vardı, zamanla hafifledi. dikişlerim sorunsuz iyileşirken bir anda içerde olması gereken dikiş ipim dışarı çıktı. kolumda korkunç bir delikle dolaşmaya başladım. mucizevi dikiş bantlarıyla o deliği kapattım. ama dikişim yüzünden bileğimde minik tomurcuklar ve intahara kalkışmışım gibi bir iz kaldı. şimdi de bu izin geçmesini bekliyorum. ve iz geçmezse ne yapacağım tahmin edin (bkz: swh). ne çok uğraşmışım ya. yazarken yoruldum. neyse artık yedi ceddini araştırmadan birine güvenip de saçımı bile kestirmiyorum. araştırıp da yaptıracağım akıllandım sayılır (bkz: swh).