şükela:  tümü | bugün
 • valla şimdi doğruya doğru, santimetrekare başına yaşattığı basınç ve doluluk hissi ile hangi deliğe girerse girsin, mutlaka delik sahibine bir şekilde zevk veren penis türü. aslında penis türü değil de et parçası demek lazım tanım olarak (yalan mı?) ama böyle deyince alınanlar olmasın değil mi sevgili okurlar? evet ne diyordum, bir şekilde zevk veriyor dedim evet. bu bir şekildeyi açayım şimdi. oral seks için açıkçası biraz rahatsızlık verici, öyle kuzu yutacak piton gibi ağzınızı açtığınızda (ve mecburen bu şekilde durduğunuzda) hem çene kaslarınız ağrıyor hem de tükürük salgısı ağız kapatılamadığı için kontrol edilemiyor. valla bana oral seks yapan birinin salyaları şakır şakır damlasa göğsüne, bütün heyecanım kaçardı. demek istediğim oral sekste kalın bir penisi "handle etmek" her babayiğidin harcı değil. hem zaten yapan için partnerine verdiği zevkten düşük düzeyde bir tatmin olma ve cinsel uyarım dışında pek bir numara da yok. bir de buna ekstra kalınlık eklediğinizde dişlere mi dikkat edeceksiniz yoksa boğulmamaya mı belli olamıyor. penisi kalın olup da deep throat isteyenleri kılıç yutan sirk göstericilerine havale edin bence.

  ya konudan çok uzaklaşıyorum böyle detaya girince. neyse dur dur toparlayayım şimdi. vajinal ve anal sekste kalın penisin başta bahsettiğim doluluk hissi sebebiyle artıları daha fazla. ama burada kısa ve kalın penislerden bahsetmiyorum elbette (ne o öyle ya tıpa gibi), öyle olsa milyonlarca kişi butt plug türü şeylerle tatmin olur, dildo ve vibratör üreticileri iflas ederdi. aşağı yukarı ortalama ve üstü uzunlukta (santim vermiyorum bakın, yoksa beni topa tutarsınız) bir penisin fazladan da kalın olması hakikaten partner için zevk verici. hem "vayy be alabildimmm" türünden bir beyinsel orgazm, hem de daha çok sinir ucu uyarımı ile fiziksel tatmin. kısaca kalem gibi uzun penis yerine kalın penis tercih edilebilir, derinlik takıntınız yoksa.

  bu uktenin de bana denk gelmesi fazla anlamlı oldu.

  ukteyi ays t diye biri 23.12.2007 22:38 civarinda vermi$.
 • ince ve uzun bir penise her zaman tercih edilecek bir penis türüdür.
  ortalama kadın vagina derinliğinin 7-8 cm olduğu düşünüldüğünde birazda anatomi bilgisi ile boy meselesinin erkeklerin kompleks yaptıklarına değmediğini kolayca anlarız.
  kalın olmasının avantajı yaptığı basınç hissi ve vagina girişini daha fazla uyarması nedeni ile bir kadını orgazm etmesi çok daha muhtemel penistir. b tip bir penis ve birazda çaba ile (emek vermeden hiç bişey olmuyor) partneri mutlu etmek , orgazm etmek zor değildir. hatta partneriniz bu mutluluğu yaşattığınız için size olan hislerini çok güzel ifade edecek sizi mutlu edecektir.
  eski bir şarkı vardı ingilizcede türkçesi mutlu olmak istiyorsan mutlu et birini gibi bir şeydi.

  (bkz: make someone happy)

  zö den gelen edit: bu kadar kıskanmayın kalın penislileri ve kalın penise övgüleri.
 • ikili mucadelelerde makbul olup is yedek kulubesine yani anal bolume geldiginde fay hatlarin yirtilmalara yol acip binlerce insanimizin yuregini yakabilecek erkek cinsin hayattaki en buyuk ovunc kaynagi.
 • sohbet sunucularına giren abazanların kullandıkları nicklerden biri.
 • en az acı veren penistir. teorik olarak öttürmesi gerekir dimi? henüz öttürenine rastlamadım. pozisyon da önemli tabi burada.
 • vajina derinliği, zevk veren yüzey alanı, klitoris baskısı vb anatomik ve bilimsel açıklamaları bir kenara bırakıyorum. verdiği dolgunluk hissi, artık hangi deliğinize alıyorsanız orada yarattığı gerilme ve açılma duygusu, böyle bir penisi alabildiğinize önce inanamayarak, ardından aldığınızı görerek ve şiddetle hissederek yaşadığınız heyecan artışı, bir de bunun üstüne partnerinizde gördüğünüz zevk ve azgınlık kombinasyonuyla sizi orgazma en çabuk ve vahşi yoldan ulaştıracaktır. (bkz: yiyen bilir)

  hem uzun hem kalın olanları at kategorisinde olduğu için gerçekten rahatsızlık veriyor. zevkten çok acı/ağrı eşiğini kaşıyan bir şey. açgözlü olmamakta yarar var. yani eğer porno yıldızı olmayı hedeflemiyorsanız tabi.