şükela:  tümü | bugün
  • tavşan yuvalarını matem havasıyla dolduran olaydır akşam saatlerinde gerçekleşmiştir çaresizce iki aylık sonundaki arayışın

dişleri çıktığından beri minik tavşan kaliteli gofret özlemindeydi bunun için tüm dünya gezegenini dolaşmış üstelik o henüz yavru ve heyecanı hiç bitmez, bir bebek yaşantısıydı onunki ailesi el üstünde tutardı hep sadece istediği gofreti sunamamışlar

"bak pek de fark yok hepsi fındıklı krema barındırır bitkisel yağ süt tozu ve kakaoyla bütünleşir insan çocuklarının beğenisine sunulur. görüyorsun ki onlar çok mutlular dünyadaki kabusları görmüyorlar gofret yiyince" dermiş ailesi hep
    tavşan ise mutsuzdu çünkü hiçbirinde çıtır-tavşansı gofret kalitesi yok hem insanlar da yemek için öldürmek, susuzlukları için yeni doğan bebeği anne sütünden mahrum bırakmak zorundadır bu bilinen bir gerçektir

insan ve peri ülkelerini gezmiş tavşan kapıları tıklatıp bile sorar ev ev çünkü aradığı gofret locke'un portakalı gibidir aslında bulundukları nesnelerde ikincil nitelikler hiçbir şey değil ama bizdeki duyguları ürettiğini biliriz yani "bir portakal portakal rengi'dir'" demememiz lazım ancak onun portakal rengi 'göründüğünü' söyleyebiliriz

belki de bu yüzden minik tavşan gofretini bulamamış zira koklayacak burun, tat alacak dil olmasaydı tüm tatlar ile kokular yok olur giderdi düşündüğümüz anlamda ve kendi nedenlerine indirgenirlerdi
    tüm gofret dükkanlarını dolaşınca yorulmuş ve psişik yarının olmadığını anlamış böylece eylemler tamamen farklılaşır çünkü hep yarın çok önemli yarın değişeceğim deriz umutları geleceğe bağlarız oysa bu zaman demek.
    zavallı tavşanın tüm enerjisinin tükenmesi ondan, son gofret kamyonunun altına atmış kendisini kurtulur muydu bunu bir tek gofret üreticisi bilir
  • başarısız sandro denemesi. bir heyecanla girdim ama hayalkırıklığı yaşadım.

yok arkadaş olmuyor işte.
  • gofret beyin sen misin?
  • ankaralı olmayan bir tavşanın başına gelmiş ilginç hikaye. ibret aldım.
  • bafetimbi gomis denemiş mi?
  • arkadaşa en azından spam mesaj atmadığı için teşekkür ediyor, hikayalerinde başarılar diliyorum. benim durumum yoktu, okuyamadım, o ayrı.