• tanımlanması gereken son yıllardaki sosyolojik gerçek.
    onlarca arkadaşımın içinde bir elin parmakları sayısındalar. sadece bana değil ortak arkadaşlardan da edindiğim sonuç bu. toplumun içinde izole haldeler. aslında varlar ama yoklar. bizi sessizce seyrediyorlar. belki de usandılar bizden...
  • belki de bu bir tercih değildir. kendi kalitesinde insan bulamadığı için yalnız kalmak zorunda olan insandır.
  • bir süre sonra kaliteyi kendiyle muhabbetinde bulur.
  • tam olarak içerisinde bulunduğum durum. hayvan gibi kitap okuyorum. muazzam. yıllarca zaman kaybetmişim kuru goygoyla.
  • yaşıtlarımın genel çabası instagramda daha cool bir profil yaratma olduğu için pek anlaşamıyoruz. cinsiyetsiz bir şekilde anlaşılabilecek insan sayısı çok kısıtlı. herkes sanal alemde yaşıyor artık ve buna uyum sağlayamıyorum. saçma alışkanlıklarınıza uygun davranamıyorum.
  • duygularını ve iradesini kontrol altına alan ve aklını maksimum düzeyde kullanan insan kalitelidir. bu insanlar da tam olarak bunu yaptığı için yalnızdır.
  • dogru bir onerme. yanlizlik kesinlikle muhtesem bir olay (ozlediginiz ayri kalmak zorunda oldugunuz birileri yoksa).
  • belli başlı her şeyi içinde çözmüş olmaları
  • mütevazı olamayacagim listeye beni de yazar mısınız please :)
  • yalnızlığın kıymetini keşfetmiş insan candır ne demişler nerde çokluk orda pislik
hesabın var mı? giriş yap