• sesiyle hafiften asya'yı andıran cansu adlı hanım kızımızın şarkısı. 1997 yılında yazılıp bestelenmiş de 2014 yılında piyasaya sürülmüş gibin.
  • sözlerini de yazayım da tam olsun.

eğer beni düşündüğün an
    güzel şeyler hissediyorsan
    iyi günlerimiz aklındaysa
    kalk gel bana
    kalk gel bana

eğer beni düşündüğün an
    özlem duyuyorsan
    yanındakine benim gibi sarılamıyorsan
    albümdinle.blogspot.com
    kalk gel bana
    kalk gel bana

ben sensiz içine eriyen mum
    hiç tükenmedi umudum

bir düğüm bir ömrü
    bu kadar mı bağlar?
    yerini doldurmuyor
    kalan sağlar

tombikto memeli klibi için
  • 1940"ların amerika'sı temalı bir klibi de bulunan cansu kurtçu şarkısı. yalnız belirtmeden geçmiyim, cansu hanım bayağı taş görünmüş klipte.
  • 2.23'teki senkron hatası dışında güzel kurgu ve color correctionlı lakin kötü müzikli video klip.
  • günlerdir radyoda dinleye dinleye ezberlediğim şarkı.

sözlerini beğenip söyleyenini merak edince netten şöyle bir göz attım, klibi de şimdi izledim.
    nostaljik bir hava vermeye çalışmışlar ama solist ablanın kırmızılara bürünüp verdiği şuh ve "o çok güzelim" havalarındaki pozları cidden çok abartı. otururken, kalkarken, yürürken bu kadar kıvırmaya ne gerek var ki çok göze batıyor. beğenmedim vesselam kırmızılara yazık olmuş tabi şarkıya da..
  • fena olmayan sarki.

ayrica not: memeler tombikto demissin ama bunlar yarim limon.
  • klibini izlemediğim ama sözlerine bayılıp hemen ezberlediğim cansu şarkısı.

bir düğüm bir ömrü
    bu kadar mı bağlar?
    yerini doldurmuyor
    kalan sağlar

bu aralar favorim olan mutluymuş gibi gözüküp aslında iç burkan sözlere sahip olan şarkılar listeme +1.
  • şarkı güzel okey, klip fena değil ona da kabulüm ama o kırmızı kostümün üzerine taktığın mavi saç bandı nedir ablacım ya! bunu bi türlü kabullenemiyorum!
  • tam bir radyo şarkısı. gecenin bir yarısı hafif hüzünlü bir şekilde eve dönerken dinlenirse gayet hoş hissettirir.
hesabın var mı? giriş yap