şükela:  tümü | bugün
  • sik gibi dizidir. yutubırlardan kadro toplayıp halısaha maçına gider gibi çekmişler. konusu da sik gibidir. tam türkiye halkına layık.

hangi mecralardan eksileyebiliyoruz bu salak diziyi?
  • bakıyorum anlamıyorum çok saçma bir dizi kusura bakmayın.
    tema belli değil, hikâye saçma, diyaloğlar ağıza oturmuyor fena yani.
    detaylı inceler yazarım.
  • 2. bölümüyle hanımın çiftliği ve istanbullu gelin dizilerine selam çakmış dizi
  • yeni dizim. asiri igrenc bir dizi. ızleyip kusur bulmasi da ayri zevkli. belki bir ihtimal ufak da olsa bir ihtimal, baska dizilerde ayri ayri iyi rol yapabilecek insanlari bir diziye toplayip bu kadar rol yapamamalarini saglamak da buyuk basari olsa gerek.
  • diziye oyuncu getiren hatay merkezli kast ajans 400 500 tl karşılığında size 1-2 bölümde rol veriyor ne bekliyordunuz ki ?yol gecen hanına dönmüş dizi.

aşağılamak veya küçük düşürmek gibi niyetim yok ama doğru düzgün diksiyonu olmayan insanlarla dolu figüranlar, instagram sayfalarındanda görebilirsiniz bide bunu reklam niyetinde paylaşıyorlar hepten kafayı yiyorum.
  • asiri dandik ve asiri sacma olan dizi..
    ama izlemekten kendimi alamiyorum, defol git netflikş aradigim boyle bos beles seylermis iste..tesekkurler gokhan alkan..
  • aslında senaryoya biraz daha özenseler dizinin tutmaması için hiç bir sebep yok. esas oğlan yakışıklı, esas kız bir içim su yan rollerde de fena olmayan oyuncular var. antakya, hatay daha önce dizilerde pek geçmiyor iyi kötü ilgi çeker ama senaryo aşırı vasat. 2. bölümde şu kahvaltı sahnesi faciaydı. senaryoya çalışılması lazım daha 2. bölümden bu kadar yakınlaşılmaz kız ve oğlan mesafeli olmalıydı amk 6 ay sonra ayrılacaklar güya ama 2. bölümden fırtınalı aşk yaşanacağını çok belli ettiniz.
  • antakya da çekilmesi (tomris giritlioğlu aslen antalyalı) ve eniştemin figüran rolünde oynadığı dizi olması itibari ile izledim de enişte yok henüz,
  • gökhan alkan için izliyorum ama gerçekten çekilecek gibi değil. konu saçma, işleyiş saçma. bir de yağmur tanrısevsin daha güzeldi önceden sanki, bilmiyorum estetik mi var başka birşey mi, eskisi gibi durmuyor ve diziyi sürükleyici hale getirmiyor maalesef. bir de fakir ama gururlu, çocuk ruhlu kız rolü hiç uygun değil.
  • çok beğendiğim dizi. ayrıca yağmur tanrısevsin'i izlemek de çook güzel.

hesabın var mı? giriş yap