• meltem cumbul'la özcan'ın bi dizisi vardı; aşk yakar. geçenlerde aklıma düştü bu dizi. severdim de zamanında. açayım bikaç bölüm bakayım dedim. fonda bu şarkının bestesi var. tam bilmem ama bikaç tık yavaş hali. ne deniyo müzikte bilemem. usul usul geliyor sahne arkalarından. özcan deniz'in sevdiğim nadir parçalarından biri. bir diğeri için;

(bkz: kal de)

güzel beste.
    güzel şarkı.
  • atv'nin hercai'msi yeni dizisi.
  • yine bir yaz dizisi yine bir anlaşmalı evlilik, izleyici kitlesinin zeka seviyesi yüzünden kesin tutar.
    (bkz: kiralık aşk) (bkz: sen çal kapımı) (bkz: cart curt)
  • baş rolünde hayatımın aşkı (bkz: gökhan alkan) oynuyor.
    konusuna dair hiçbir fikrim yok an itibarıyla atv ekranlarında ve yalnızca gökhan’cım olduğu için izleyeceğim dizi.
  • sanki çok matahmış gibi hercai denilen saçma dizinin bile çakmasını yapmışlar. senarist ve yapımcılardaki bu yokluğu anlamak mümkün değil. bir şey tuttu ya, çamurdan da olsa aynısını yapın.

yine atv. yine ata binen başrol oyuncuları. yine özü modern tipi keko erkek başrol oyuncusu. yine milletin birbiriyle evlenerek ya da birbirini düdükleyerek birbirinden intikam alacağı salak bir senaryo. mardin yerine antakya. ayda aksel yerine şenay gürler, ezel'de kenan'ın gençliğini oynayan adam yerine inanç konukçu. benzer bir tema müziği ve yeni keko dizimiz hayırlı uğurlu olsun.

tomris giritlioğlu ismi beni şaşırttı. daha iyi işler beklerdim kendisinden.
  • tek boyutlu dalyarak karakterler.
    kız değişecek elemana yanlayacak.

eleman zaten iki kelime iki kelam edemiyor.

hayalet fatoşa anne dedi ya la.
    yapacağınız casta sokayım.
  • her kezbanın hayali, zengin yakışıklı bir irkek gelip neolur benimle evlen diye kapısında yalvaracak, işte bir çeşit fantezi, bu dizileri izleyerek zevke gelen bir seyirci kitlesi var demekki, gözlerini kapa ııh ıhh zengin oğlan ıhh noolur evlen noolur evlen ıhhh
    ısrarla aynı senaryo yapıldığına göre böyle bir sebebi olmalı değil mi
  • ilk bölümünde ateşli bir öpüşme sahnesinin olduğu dizi. atv ekranlarında böyle sahneler de mi görecektik? ne yalan söyleyeyim, şaşırdım. aklıma, netflix’te yayınlanan dizilerin, ilk bölümlerinde senaryoyla alakasız sevişme sahnelerini getirdi.*
  • sik gibi dizidir. yutubırlardan kadro toplayıp halısaha maçına gider gibi çekmişler. konusu da sik gibidir. tam türkiye halkına layık.

hangi mecralardan eksileyebiliyoruz bu salak diziyi?
  • yeni dizim. asiri igrenc bir dizi. ızleyip kusur bulmasi da ayri zevkli. belki bir ihtimal ufak da olsa bir ihtimal, baska dizilerde ayri ayri iyi rol yapabilecek insanlari bir diziye toplayip bu kadar rol yapamamalarini saglamak da buyuk basari olsa gerek.
hesabın var mı? giriş yap