• başı sertab'ın zor kadın'ına benzeyen, hepsi 2 albümünde arak olmayan az sayıda parçadan..
  • klibi pek bir janjanlı olmuş şarkı.böyle şemsiyeler ,erkekler ,aynaya benzeyen ama ayna olmayan delikli duvarlar bir de bir oyuncak bebeği (sanırım erkeklere voodoo yapıyorlar) çekiştirip duruyorlar.
    şarkı bir yerden sonra sözlerin tekrarı yüzünden bayıyor ama dans ve görüntü ile şarkıyı kamufle etmişler..
  • klibinde müthiş bir torsosu olan bir beyfendinin oynadığı bir şarkı.
  • hepsi kizlarinin olusturdugu assembly'nin voodoo bilimini basite indirgeyen uygulamalarda bulundugu bir klibe sahip parca. boylelikle gilette reklamindan cikip klipde kendini bulmus agabey'imizin yatakta taklalar ve de saltolar atmasina neden olunuyor ki vay anasini sayin seyirciler.
  • ayça şenin astronot albümünden mutlu yalnız birey şarkısı, seneler evvel okan bayülgen daha televizyon makinesi programını yaparken saatçi bayırı ile ilgili konuk olmuştu ayça, ilk kıtasını biraz daha farklı bi şekildeydi galiba, bi kuble okumuştu, o zamanlar yalnız ve mutsuzdum galiba çok dokunmuştu bu şarkı. şimdi dinleyince gülümsetti beni...

bütün arkadaşlarım evlenmiş,
    yuvasını kurmuş mutlu mutsuz
    kimsecikler kalmamış sokaklarda
    rehber yırtık pırtık olmuş artık eskilikten sararmış
    yeni numara eklenmemiş, sen olduğun yıllarda

aslında seni unuttum, kırk yılda bir sadece
    romantik şarkı dinlerken gelirsin aklıma....

kalpsizsin, kabul et sen, sen bir kalpsin...

diye devam eden şarkı

http://www.myspace.com/aycasen
  • kalpsizlikle itham edilen bi arkadaşımın kalbini mütemadiyen paralayan şarkı. sözleri mi yoksa biri tarafından sanki çok fena paralanmış canımın içi ayça şen'in sesi mi bu kadar paralıyo kalbimi, bilemedim. yani kalbini, bilemedi arkadaşım.
  • güzel parça, ayça şen'in yaptığını http://fizy.com/s/1ah2n5 adresinden dinleyebilirsiniz.
  • serdar ortaç'ın yeni albümünde yeni arabeski.. harika!
  • serdar ortaç'ın ray albümündeki şarkısı,albümün en iyi şarkısı yine tam olmuş cuk oturmuş.sağlam şarkı olmuş.alkol ile birlikte dinlenmemeli. sözleri şöyledir:

çek git bakalım sana da bu yakışır
    elbet bu yürek buna da alışır
    sevenlerin kaderinde hasret çekmek büyük harfle yazılır
    her gidenin yerine yeni zalim bulunur
    gönül uslanmaz ki küle dönsün
    ayrılığın acısı sonra bulur adamı
    unut gitsin adımı
    sus, sus söyleme

kendini yerden yere vurmalısın
    kalbini yakıp ateşe atmalısın
    sevgi nedir sen bunu anlamazsın
    çünkü sen vicdansızsın
    geceler boyu yolunu gözleyen ben
    senin için her gece ağlayan ben
    kalpsizsin kalpsiz

kendini yerden yere vurmalısın
    kalbini yakıp ateşe atmalısın
    sevgi nedir sen bunu anlamazsın
    çünkü sen vicdansızsın
    geceler boyu yolunu gözleyen ben
    senin için her gece ağlayan ben
    kalpsizsin kalpsiz

söz: murat güneş
    müzik: suat aydoğan
  • ayça şen'in 2009 yılında çıkardığı astronot isimli albümünde yer alan, fakat klibini 2015'te çekmiş olduğu güzel şarkısı.

ayça şen - kalpsizsin
hesabın var mı? giriş yap