şükela:  tümü | bugün
  • kamboçyalıların çok zayıf olduğunu görüp şişmanlığından utanan ayn'ın çılgın bir kararla ülkeyi terkedip kamboçya'ya yerleşmesi ve (bkz: aynebilim aşevi)ni kurduktan sonra sürekli diyet yapmasını konu alan filmin gerçek versiyonu. ancak filmin ana teması bu kadının ne kadar zayıf olduğudur.

başta karın doyurarak başladığı, sonra kelebek parkı projesi ile çocuklara eğitim vererek devam ettiği macerasında sıra evi kötü durumda olan köylülerin evini yapmaya kadar geldi. detayları şurda görebilirsiniz.

şahsen kamboçya'ya gitmiş ve 1 ay boyunca evinin salonunu istila etmiş, tüm projeyi baştan aşağı görmüş bulunuyorum. her sabah kahvaltılarını özleyerek uyanmama sebebiyet verecek kadar da şahane bir insan kendisi ve ömürlük de dostumdur ve gerçekten çok zayıfır.

yeni projesine canı gönülden destek oluyor ve yakalayacağım ilk fırsatta tekrar yanına gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. imkanı olanlara tavsiyem bir şekilde o tarafa seyahat etme gibi bir planınız yoksa mutlaka gidin ve yerinde ziyaret edip kendiniz görün. üzerinize çıkan bebeleri, acayip güzel köyü, köyün 10 metrekarelik tahta starbucks kafesini ve tabiki en önemlisi ayn'ın ne kadar zayıf olduğunu.
  • çok özlediğimdir.