• trafik kazası yapmış vekil. yanlış haber değilse suikasttan son anda kurtulduğunu söylemiştir. twitterdan kaza ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam edecekmiş.
  • dün akşam geçirdiği trafik kazasına şahit sağlam bir kaynaktan duyduğum kadarıyla olay esnasında alkollü olan kişi.

sisli yolda en solu kapatması ondan daha hızlı birinin ona çarpmasını kaçınılmaz kılıyor.

çarpan kişi kamer genç gibi dersimli bir kadın ve alkollü. aynı zamanda kadın chp'li çankaya belediyesine temizlik kamyonu satan bir işkadını.

suikaste kalkışsa basar giderdi, gitmemiş ve polisi beklemiş. ifadesi alınıp salınmış.

kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ve reklamlar bitmiştir diyorum.
  • kitap karakterlerindeki karsiligi don kişot olan siyasetçi.
  • akpartinin %52 oy alması için kitleler halinde dua ettiren kişidir
  • : genel kurul'da söz alan chp tunceli milletvekili kamer genç, 'alnı temiz olan bir iktidar çıkar tarafsız mahkeme karşısında ifade verir' diyerek sözlerine şöyle devam etti, "şimdi siz hakimi, savcıyı görevden alacaksınız, polisleri görevden alacaksınız, ondan sonra diyeceksiniz ki, 'bundan sonra herhangi bir soruşturma yapmak için vali'den izin alacaksın' diyeceksiniz. tayyip erdoğan'ın oğlu ifadeye çağrılıyor, niye gitmedi şimdiye kadar. savcıları değiştiriyorsunuz, mahkemeyi ortadan kaldırıyorsunuz, kendi yargılamanızı kendiniz yapıyorsunuz. sen gidip de 630 milyon doları devletin iş verdiği kişilerden aldın da niye komplo olsun. siz yıllarca bu fethullahçıların elini ayağını öpüyordunuz. bülent arınç amerikalara gidip elini öpüyordu bunun. şimdi paralel yapı var diye, bu bahane altında türkiye'de diktatör bir rejim kurmak için bunu bahane ediyorsunuz. yoksa paralel yapı diye bir şey yok. gelin şu soruşturmaları yapalım, bu fezlekeleri getirelim, eğer temizseniz önce ben çıkar özür dilerim. temiz değilseniz, kirli, hırsız, yolsuz olan kişiler bu devletin başında bulunmasın."

diyen chp tunceli millet vekili.
  • her ortama ayak uyduran kasıntı olmayan siyasetçi.

(bkz: çiçekleri sulamak için gelmiştim)
  • tek başına muhalefet, tek başına parti.
  • "bilal erdoğan'ın lafı bir kerede anladığı bir tape çıkarsa bilin ki o montajdır." diyerek yine gönülleri fethetmiştir. işte mizah gibi mizah! asıufoaıhjfpa

bütün günün yorgunluğunu, stresini bu kadar sesli bir kahkaha ile attırmayaydı eyiydi.

https://twitter.com/…yete/status/440498400761360385

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/…90456_n.jpg
  • chp'nin tayyip erdoğanıdır. ya adam hakli olsa bile oyle bir uslubu var ki yani sozluk ahalisi nesini begeniyor bu adamin anlamiyorum. nasil basbakan atar gider yapiyor ak itler orgazm oluyor, sanirim bazi chpliler de bu adam ipini koparinca, hakaret edince orgazm oluyor.

huseyin aygun ile karsilastiranlar var bir de. bi kere huseyin aygun dersim vekilidir. kamer genc tunceli vekilidir, kemalisttir, kendi dilini bile inkar eder. turk degildir ama turkcudur.
  • o üslupla başbakanlık yapan adam birde üstüne cumhurbaşkanı olmak isterken, kamer genç'in cumhurbaşkanı olmak istemesi bazı istenmeyen tüyleri rahatsız etmiştir.
hesabın var mı? giriş yap