1. beni gece gece güldürmüş ayar. atatürk olmasaydı bir şeyhin bilmem kaçıncı eşi olurdunuz sorusuna fatma şahin'in bir bakana kaç eşli olduğunu soracak kadar hadsizsiniz diyerek demagojiye sarılması ayrı komik.
  2. ayar görünümlü hakarettir. böyle siyaset olmaz ama ben şimdi olayın burasında değilim.

ben kendisine şunu sormak istiyorum. atatürk'ün partisinde deniz baykal, mehmet akif hamzaçebi eşlerini aldatmadılar mı? bu çok eşlilik değil de nedir? mevzu keşke fatma şahin'e ayar vererek çözülecek kadar basit olsaydı. atatürk tek eşliliği getirmiş olsa da 2013 yılında hala bir dünya kadın kuma bu ülkede.

bu o kadar ağır bir mevzu ki, o kadar yaralı insan var ki bu ülkede böyle fatma şahin'e hakaret ederek siyasi gündem yaratmaya çalışmak çok acı.
  3. ne ayardır ne terbiyesizlik. gayet açık ve net bir soru sormuştur o kadar.

ayrıca da (bkz: kamer genç/#33514063)
  4. yerinde bir ayardır. mantıklı bir soru sormuştur. atatürk'ün türk kadınına sağladığı haklarla bakan olmuş birinin çıkardığı dergide atatürk'den bahsetmesi gerekirdi. verilen haklarla bakanlık yapacaksın, her türlü kıyakdan yararlanacaksın, tüm geleceğini garanti altına alacaksın sonrada atatürk'ün adını anmaktan kaçınacaksın, yok sayacaksın, istenilen biraz saygı... kamer genç sanki olmayacak bir şeyden bahsetmiş, hala gizli olarak o tür tarikat şeyhleri var üstelik bilmem kaç kadınlı, göz yumuluyor, fatma şahin'in o kadar krize girmesine ne gerek var anlamadım. kamer genç'e bir de kınama cezası verilmiş, aman ne önemli.
  5. ahlaksızlık denir buna anadoluda. bir kadına böylesine edep yoksunu bir soru sorabilecek tiynette olan bir adamın mecliste bulunması utanç vericidir...cinsiyetçi diye müslümanlara saldıran sözlük feministlerinin ne diyeceğini çok merak ediyorum. gösterin bakalım ikiyüzlülüğünüzü...

atatürk çanakkale savaşları sırasında binlercesi gibi sıradan bir subaydır. bir yarbaydır, sonra albay oluyor...kurmay heyetinin bütünüyle alman olduğu bir cephedir çanakkale. bunu da belirtirim...bahsedilmemesi de çok normaldir.
  6. ahlaksızlık mıdır bilmem de bir tane ak partili belediye başkanı vardı, rize belediye başkanı halil bakırcı. (bkz: demokratikleşme için güneydoğu'dan ikinci eş almak) şeklinde dahiyane bir önerisi vardı.
    "güneydoğu'da ikinci eş yaygın. bu bizim kültürümüzde vardır. bu bölgelerden evlilik ve hısımlıkları artırarak, devletin de teşvikiyle sorunların aza ineceğine ve çözüleceğine inanıyorum" demişti.
    http://www.radikal.com.tr/radikal.aspx?atype=radikaldetayv3&articleid=1005442

siz bu adamı o gün görevden aldınız mı da şimdi kamer genç'i ahlaksızlıkla itham edebilme hakkını görebiliyorsunuz?
  7. memleketin fazlası ile ihtiyaç duyduğu delilerden birinin söylediği sözdür. mahallelerimizdeki delilerin yok olmasına paralel şekilde, sona eren akıl çağına sağlam bir saygı duruşu niteliğindedir.
    (bkz: küfür etkisi yaratan ama küfür olmayan cümleler)

zöge: haberi, olumsuz bir algı yaratmak için "büyük terbiyesizlik" olarak veren gazetelerde bu haberin dört bir yanında cicişlerin götünün, göğsünün resimlerinin olması sizi rahatsız etmez, ama bu entryler eder demek ki! geri zekalı, ahlaksız medya bebelerinin yarattığı algıya dayanarak hakaret, cinsel ayrımcılık zırvaları ile kamerist hareketi engelleme peşindeki ergenlere "derinlemesine" saygılar..
  8. ayar mıdır bilemem ama bakanın şer'i hükümleri reddettiğini göstermiştir bana.
    yakında icabına bakarlar.

ayrıca kadınlığına sığınan bakandan da, sokaktaki insandan da sıkıldım. samimiyetsiz gelmeye başladı iyice.

kamer genç'in fatma şahin'e verdiği tarihi ayar hakkında bilgi verin