şükela:  tümü | bugün
 • beni gece gece güldürmüş ayar. atatürk olmasaydı bir şeyhin bilmem kaçıncı eşi olurdunuz sorusuna fatma şahin'in bir bakana kaç eşli olduğunu soracak kadar hadsizsiniz diyerek demagojiye sarılması ayrı komik.
 • ayar görünümlü hakarettir. böyle siyaset olmaz ama ben şimdi olayın burasında değilim.

  ben kendisine şunu sormak istiyorum. atatürk'ün partisinde deniz baykal, mehmet akif hamzaçebi eşlerini aldatmadılar mı? bu çok eşlilik değil de nedir? mevzu keşke fatma şahin'e ayar vererek çözülecek kadar basit olsaydı. atatürk tek eşliliği getirmiş olsa da 2013 yılında hala bir dünya kadın kuma bu ülkede.

  bu o kadar ağır bir mevzu ki, o kadar yaralı insan var ki bu ülkede böyle fatma şahin'e hakaret ederek siyasi gündem yaratmaya çalışmak çok acı.
 • yerinde bir ayardır. mantıklı bir soru sormuştur. atatürk'ün türk kadınına sağladığı haklarla bakan olmuş birinin çıkardığı dergide atatürk'den bahsetmesi gerekirdi. verilen haklarla bakanlık yapacaksın, her türlü kıyakdan yararlanacaksın, tüm geleceğini garanti altına alacaksın sonrada atatürk'ün adını anmaktan kaçınacaksın, yok sayacaksın, istenilen biraz saygı... kamer genç sanki olmayacak bir şeyden bahsetmiş, hala gizli olarak o tür tarikat şeyhleri var üstelik bilmem kaç kadınlı, göz yumuluyor, fatma şahin'in o kadar krize girmesine ne gerek var anlamadım. kamer genç'e bir de kınama cezası verilmiş, aman ne önemli.
 • memleketin fazlası ile ihtiyaç duyduğu delilerden birinin söylediği sözdür. mahallelerimizdeki delilerin yok olmasına paralel şekilde, sona eren akıl çağına sağlam bir saygı duruşu niteliğindedir.
  (bkz: küfür etkisi yaratan ama küfür olmayan cümleler)

  zöge: haberi, olumsuz bir algı yaratmak için "büyük terbiyesizlik" olarak veren gazetelerde bu haberin dört bir yanında cicişlerin götünün, göğsünün resimlerinin olması sizi rahatsız etmez, ama bu entryler eder demek ki! geri zekalı, ahlaksız medya bebelerinin yarattığı algıya dayanarak hakaret, cinsel ayrımcılık zırvaları ile kamerist hareketi engelleme peşindeki ergenlere "derinlemesine" saygılar..
 • ayar mıdır bilemem ama bakanın şer'i hükümleri reddettiğini göstermiştir bana.
  yakında icabına bakarlar.

  ayrıca kadınlığına sığınan bakandan da, sokaktaki insandan da sıkıldım. samimiyetsiz gelmeye başladı iyice.
 • az önce konuşmayı dinledim. ortalık saçmalıkla dolmuş arkadaş. birincisi ortada verilmiş bir ayar falan göremedim. ikincisi fatma şahin soruları tamamen yanlış anlayıp yersiz hiddetlenmiş bence. kamer genç kaç eşlisin demedi sorusunda, atatürk bu ülkeyi kurmasa sen hangi devletin vatandaşı olurdun, olsan da zaten tarikattan birinin kim bilir kaçıncı eşi olurdun dedi. bununla sen bana ne cüretle kaç eşlisin diye soruyorsun köpürmesi arasında bir bağlantı kuramadım. oturduğu evle ilgili sorulan soru arada kaynadı. diğr sorunun özü atatürk kelimesini zikretmekten neden kaçıyorsunuz bölümü uçtu gitti. ancak şöyle bir gerçek var ki soruya cevap vermekten kaçmanın en kestirme yoludur saldırı. bunu biliyoruz fatma şahin, görüyoruz ve arttırıyoruz. yürü git!
 • ayarın dibidir. son zamanlarda gördüğüm en iyi ayarlardan biridir. ve de kamer genç'in sözlerinde tamamen doğruluk payı olduğu da su götürmez bir gerçektir. helal olsun diyorum sadece.
 • vay efendim hakaret etti rerero diyenleri okudukca acaba eksik mi dinledim diye suphelenmeme neden olan sozlerdir. ben sahsen hakaretamiz bir sey goremedim. evet kamer genc biraz demogoji yapmis ama fatma sahin'in yaptigi sey de tam anlamiyla ad hominem...olayin ozunu ve soylenen sozu umursamayip direkt adamin kisiligine saydirmaya basladi. hep ayni lacivert iste...
 • ayar değil latifedir.
 • ayar hususun da ankara kuyumcular odası başkanının söylediğine göre kamer gencin verdiği ayarın 24 olduğunu olduğu şeklinde bir açıklama gelmiş.