şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ali koc ve rahmetli mustafa koc'un fenerbahceli olmasindaki etkisi cok buyuk olan, koc ailesi ve grubu calisani ve cok saglam bir fenerbahceli abimizdir. kendisine biz fenerbahceliler ne kadar tesekkur etsek hakikatten az gelir. fenerbahceli yaptigi ali koc bugunlerde fenerbahce spor kulubu baskanliga aday ve buyuk olasilikla baskan secilecek, 20 yildir bir karabasan gibi kulubun uzerine cokenleri bertaraf edecek ve inaniyorum ki gunesli gunleri yeniden gorecegiz yillar yillar once fenerbahceli yaptigi o kucuk cocuk sayesinde biz fenerbahceliler. inaniyoruz. nazarimda kamer kaya abimiz; tarihin gidisatini degistiren buyuk insanlarin/olusumlarim arkasinda adi sani genelde duyulmamis gizli kahramanlar vardir ya; kendisi tam da boyle bir gizli kahramandir bir fenerbahceli olan benim icin. sagolsun, varolsun. nurolsun...
 • fenerbahçeyi kurtaran adam olarak tarihe not düşülmesi gereken adam. alex heykelinin yanına heykelini dikmeliyiz
 • ali koç 5 haziran 2018 ali koç mazbata töreninde sahneye kendisi ile birlikte çıkmıştır. ali koç ve mustafa koç'u fenerbahçeli yapan adamdır. kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.
 • sabancı üniversitesi’nde (bkz: high performance computing) ve ilgili alanlarda dersler veriyor.

  rivayete göre bir hoca bir dönemlik başka okula gidiyor ve kamer hocaya dersi sen ver diyor. 14 bölümlük kitaptan 4 bölümü gösterip bunları gösterseniz yeterli diyor. dönem sonunda bakıyor ki kamer hoca kitabı bitirmiş, dersi alanların bir kısmı çoktan çekilmiş, millet finalde dökülmüş.

  o dönemden sonra bir fiil ekleniyor türkçeye. (bkz: kamertmek)

  kamertilmemiş adam da kalkıp sabancı’da bilgisayar okudum demesin bi zahmet.

  edit: evet arkadaşlar bütün kitabı işlemiş adam.