şükela:  tümü | bugün soru sor
 • içinde ra hecesi bulunan fatura, icra, bira, rakı, sigara, kira, iftira gibi "kamera" da kadim ra misyonunun bir parçasıdır. sözcüğün temsil ettiği formun bir vazifesi vardır (detaylı bilgi altta).

  ra misyonunun kaynağı atlantistir. ra atlantis medeniyetinin paltosundan düşmüştür. daha geniş bilgiyi internetlerden bulabileceğinizi zannediyorum, ki zaten adında ra hecesi geçen insanların içlerinde bir yerde bunları okurken bir kıvılcım çaktı bile :)

  içinde ra hecesi geçen tüm sözcükler gibi içinde ra hecesi geçen tüm kutsal kitaplar da (adlarını yazmayacağım, gayet açık tanımladım), kadim ra misyonunun birer parçasıdır. ayrıca adında/soyadında ra hecesi bulunan her insan yine ra misyonunun halkasıdır. adlarında ra bulunan insanlar, adında ra geçen tüm kelimeler gibi bu dünyaya ra misyonunun bir ucundan tutmaya gelmiş vazifelilerdir. bitti.
 • al bunu al al al. gitsin american gods'a senaryo yazsın **zevenk.
 • (bkz: ya-ra-k)
 • (bkz: ra kim amk)
 • ray ray kasım da bu ulvi misyonun bir parçasıdır.

  ra-y malifalitiko ray şalimalitiko

  yutup

  https://www.youtube.com/watch?v=gqgb5gaebei
 • ar varsa da misyon karşıtı o zaman.
 • soru: lütfen sıvı ışık kavramını açıklar mısınız?
  cevap: herşey elektromanyetik enerjiden oluşur. birçok farklı enerji formu vardır, ışık ışınları, gama ışınları ve ultraviyole ışınları gibi. dünyanın bir elektromanyetik enerji denizi olduğunu söyleyebiliriz. tüm formlar bir enerji havuzu oluşturmak için birleşirler, bu havuza ışık denir, çünkü evrendeki herşey tanrıdır, tanrı ise ışıktır.
  enerji denizine sıvı denir, çünkü o bir sıvı gibi hareket eder, durağan değildir. bu enerji denizi her şeyin esasıdır, elektronları ve var oluşun daha küçük parçacıklarını, tüm yaşamı yaratan güçtür. bu güç, yıldız sistemlerindeki tüm varlıklar tarafından itici güç olarak kullanılır. elektromanyetik güçlerin doğal akışı iş görmenin zeki yoludur. bir uygarlık bunu anladığı zaman, fizik dünyanın birlikte yaratanı haline gelir. umalım ki dünyalı kardeşlerimiz bizim çok uzun bir süredir ulaştığımız bu anlayışa sonunda ulaşsınlar. aslında bilim adamlarınız sıvı ışığı keşfettiler, ama ona aynı ismi vermiyorlar, hala onun ayrı enerji bantlarının dalgaları ve frekansları olduğunu düşünüyorlar. bilim adamlarınız doğu felsefelerini teknolojik dünyadaki ilerlemelerle birleştirmek zorundalar. bunu yaptıkları zaman birçok gizli kalmış sorunun yanıtını da bulacaklar.

  soru: siz zihne “merkezi güç” diyorsunuz. bu merkezi güç nedir, sadece sizin türünüz için mi geçerlidir?
  cevap: her şeyden önce hepimizin devasa bir enerjinin parçaları olduğumuzu anlamalısınız, bu çok önemlidir. merkezi güç, düşüncelerinizi sıvı ışık denizi kanalıyla bilinçaltınıza yansıtmakta, enerji alanları vasıtasıyla birçok sinirsel aktarım yapmaktadır. insan bu güç kaynağına ulaşmayı öğrendiğinde, psişik ve telepatik iletişimin nasıl işlediğini anlamaya başlar.
  insanın merkezi güçle bir olmasının en iyi yolu meditasyon yaparak zihni sessizleştirmektir. bu alıştırma enerjinin içinizde yavaş yavaş devinmesini sağlayacaktır. merkezi güç kavrayamayacağınız bir zekaya sahiptir, eğer ona güvenirseniz bu zeka hayatınızda harikalar yaratacak ve size öğretmenlik yapacaktır.

  soru: birçok tanrı kavramı var, sizin tanrı kavramınız nedir?
  cevap: tanrı tüm dünyaların ışığıdır, evrenlerin zekasıdır. o büyük merkezi güneştedir. bu konumda tüm varolanın merkezidir. fiziksel katta her şeyi bir arada tutan bir elektron gücü vardır. duygusal düzeyde her şeyi bir arada tutan bir sevgi gücü vardır. zihinsel düzeyde her şeyi bir arada tutan zihin gücü diye bir şey yoktur, çünkü tanrı birçok farklı zihinsel enerji formunda tezahür eder.
  bunu daha basit terimlerle açıklarsak, sevgi, ışık ve elektron gücünün hepsi tanrıdır. onun varlığı içinde bunların hepsi bir’dir. her birini yeniden öğreninceye kadar onlar insan bilinci içinde üç ayrı şeydir, ama öğrenildiğinde üçü de bir olur. bir insan, tanrı gücünün dünyada tezahür ettirdiği tüm bilgiye, anlayışa ve programa erişene dek dünyadan ayrılamaz. bu program öğrenildiği zaman ruh başka bir boyuta geçip daha yüce gerçekleri öğrenmeye başlar. insan bu temel anlayışa ulaştığında artık hiçbir yerde çatışma görmez, çünkü birliğin içinde, yani tüm varolan’da mükemmelliği görür.
  insan sözüm ona kötü eylemleri deneyimleyerek ruhunun titreşimini nasıl yükselteceğini öğrenir. eğer dünya katında bu düalite mevcut olmasaydı, sözünü ettiğimiz öğrenim programı bir esastan yoksun kalırdı.

  (bkz: arkturus mesajları)