şükela:  tümü | bugün
168 entry daha
  • bir de antep'e gidiyorsam,yan koltukta omzuma yaslanmış uyuyan arkadaşım varsa tadından yenmeyecek şeydir.16 saat boyunca şarkılar eşliğinde pencereden bakıp hayal kurmak, tümseğe gelince kafanın pencerede sekmesiyle uyanmak... zeugma'da kültür şovu çıkışta kebap gömmece yapabileceğimiz bir gezi... ah kalbim..
  • ekrandan dandik bir film açılır, camdan kesik yol çizgileri izlenir, sonra uyuyakalirsin, dandik film biterken uyanırsın, hem filmin bittiğine hem de zamanın geçtiğine sevinirsin... şeklinde devam eden durum.
  • 1 değişik kıtır bisküviler oluyor o firmada onlar daha iyi
    2. sabah aydın a ege ye varmış oluyoruz ankaradan kimse uyanmamış oluyor şehirlerde ve köylerde sabah yazlıga varınca biraz kestirip doğru denize akşam a da aydın pidesi

özlendin didim ;)
  • kamil koç'u pamukkale ile değiştirecek olursak her izmir'e gittiğimde yaptığım eylemdir. sabah 7.30 bileti idealdir. 15:30'da falan izmir'de oluyorum. oradan servise biniyorum, fahrettin altay meydanı 'nda iniyorum. oradan mordoğan-karaburun dolmuşuna biniyorum. mordoğan'a vardığımda yazıhanenin orada değil de onur market'in orada iniyorum. 2 tane bira alıyorum. the animals - house of the rising sun dinleye dinleye, yürüyerek yazlığın oraya varıyorum.

la olm ben izmir'i çok özledim ya... valla burnumda tütüyor. alkollü restoranlar açılsın, mart olsun, sırt çantamı da alıp basıp gideceğim bi.
  • ahh üniversite yıllarım..
    mevsim ne olursa olsun bolu'nun gecesi ayaz valla molalardan biliriz. koştur koştur tuvalete sonra varsa gözleme ayran ardından sigara içine çeke çeke. ardında bırakmışsın aileni, sevdiceğini kulaklıkta ahmet kaya muhtemelen. tam da ahmet kayalık bir andır yani. nereye aitsin kestiremezsin. üniversite okuduğun yer hakkatten yarı memlekettir e bi yanda da gerçek memleketin sevdiklerin.. hep bi yarım kalmışlık. hangisinden dönsen orada bıraktığına üzülürsün. özledik be..

ayrıca popkek değil de kamil koç kurabiyesi diye bi gerçek var. enfes, mis gibi. kurabiye varken popkeki tercih edenler de ne bileyim. bence kamil koçla ilk kez falan gidiyodur. çünkü sömestr bitiminde öğrencilerin doluştuğu otobüste önden arkaya gelene kadar tükenirdi yanii sırf bu yüzden önlerden bilet almışlığım vardır.