şükela:  tümü | bugün
  • bugün terminalde öğrendiğim iddia. valizleri yerleştirmek için host arkadaşı sordum. alandaki arkadaş host görevlisi uygulamasının artık olmadığını iddia etti.

edit: bazı arkadaşlar bugün de dahil olmak üzere kamil koç’ta host görevlisine denk gelmiş. konuştuğum kişi kalktığını iddia etti. bu bilgilere göre entry güncellenmiştir.

edit: muavin ve host arasındaki farkı söyleyen arkadaşlara da teşekkür ederim. moderatör arkadaşlar başlığı host uygulamasının kaldırıldığı iddiası olarak güncelleyebilirlerse çok sevinirim. içerik ve başlık uyumlu olsun.
  • yerli flix bus hepimize hayırlı olsun o zaman. yine de kaynak olmadan inanmayacağım iddia.

şöyle eski bir haber var imiş. rahmetli de sollardi iletti, teşekkürler kendisine. ayrıca (bkz: entry nick uyumu).
  • 8-10 saatlik yolda keki kim verecek, suyu kim verecek, çayı kolayı nescafeyi kim dağıtacak dediğim hede.
  • bundan sonra topkek'leri self servis olarak alacağımızı gösteren uygulama.
  • servisi araç yoldayken şoför yapacak.

gayet maceralı yolculukların habercisi.
  • kek dağıtımının olmayacağı ve gereksiz yere heyecan yapılmayacağının göstergesidir.

muavin başlar servise oturduğun yere yaklaştıkça bir stres basar gereksizce alt tarafı bir kek diyebilirsiniz ama bunun tadı başka.

müavin: kek alırmısınız beyefendi?
    ben:nasıl?
    muavin: kek alırmısınız?
    ben:ha evet teşekkğür ederim

iç ses: ( bırak bu ayakları ne zamandır bu anı bekliyorsun)
  • flixbus satın aldı-alacak deniliyordu, gerçekleşmiş ve ilk icraatlar yapılmış sanırım. artık kek falan yok herkes kendi getirecek, demişler işte. daha ne servisi? eski kamil koç kalitesine dönerler ve fiyatlara da yansır umarım yeni uygulama eğer bu gerçekse. flixbus fiyat/performans oranını yakalarlarsa beni yeniden müşterileri yaparlar.
  • muavinler kalktı.tv için verilen kulaklıklar kalktı.içecek kek servisi de kalkıyor gibi.flix bus olduk valla
  • suyu keki çayı kim verecek lan o zaman 10 saat yol gidiyoz. sokarım öyle işe.