şükela:  tümü | bugün
 • bayağı bir acarmış.

  https://twitter.com/…aman/status/149154493890695170

  yaptığı haberlerle de çalışkanlığına gerçekten şapka çıkartıyorum:

  http://www.moralhaber.net/…rca-lira-zarara-ugratti/

  http://www.attabot.com/haberleri/kamil-maman/

  tek yönlü çalışan kişilerden biri. kendisine gazeteci diyemeyeceğim kusura bakmazsa.
 • orta-lise yıllarında ülkücü, üniversite yıllarında cemaatçi, şimdilerde gazeteci bir arkadaş. çoğunlukla terör haberleri yapar, artistik tivitler atar.
 • hem terörle mücadele uzmanı, hem de medya eleştirmeni. daha ne olsun?
 • şöyle birisidir.
 • cevval gazetecilerden.
  araştırmayı, okumayı, iz sürmeyi çok sever.
  zekidir, akıllıdır ama cemaat'in tetikçiliğini yaptığı için çukurda debelenip durur...
  aklının fetullah gülen'e kiraya vermese süper işlere imza atabilir ama yapamıyor...
  yazık...
 • arastirmaci gazeteci kamil maman 17-25 aralik dosyasini bilale anlatir gibi anlatmis:

  https://www.youtube.com/…e_continue=5&v=vvt-djvnrao

  43 dakikanizi alacak ama ay-din-la-na-cak-si-niz. 27 kasim'da abd'de reza zarrab davasi baslayacak ve tr yonetimini supurecek dalga oncesi gercekler.
 • her zamanki gibi kendini ele vermiş fetö.

  youtube'da verilen videosunun altına bakarsanız, cemaat abilerinin sıralandığını görecesiniz. eminim, 2 satır olumsuz bir şey yazsam, anında silinir. neyse...

  program çok güzel, şöyle iyi anlatmış, böyle bilal'e anlatır gibi falan yazmadan önce cevaplanması gereken sorular var:

  1. program konuğu kamil maman tr'de mi yurt dışında mi? yurt dışında ise, neden? tatile mi gitmiş yoksa kaçak mı? kaçak ise hangi suçtan aranıyor?

  2. programı yapan erkam tufan aytav tr'de mi yurt dışında mi? yurt dışında ise, neden? tatile mi gitmiş yoksa kaçak mı? kaçak ise hangi suçtan aranıyor?

  not:
  hırsızın, rüşvetçinin anasını avradını idman yurdu.
 • 17/25 aralık ile ilgili söyledikleri şayet doğruysa bir ırak-suriye ardından türkiye gelmesi çok normal ve bunu yapan da en yetkili kişi şu anki.
 • cemaatçi bir kardeşimiz heyecanla zarrab davası hakkındaki sağdan soldan apartma bir takım bilgileri kusmuş. erkam tufan aytav'la yaptıkları röportajda, petrol ticaretini açıklarken verdiği ölçü birimi milyon ton varil. böyle bir ölçü birimi yok, ya tondur, ya varildir. varilden bahsettiğini varsayalım -çünkü tondan bahsediyor olsa çok daha düşük bir miktar petrolden bahsediyor olacak- bu durumda bile adı geçen petrolün bedeline ilişkin bahsettiği rakamlar piyasa fiyatlarının beş ila on kat üstünde seyrediyor, tamamen gerçekdışı. la gardaşım, anladık dayak yediniz, abiniz geldi size dayak atan adamı dövecek de, insan bir röportaj vermeden ben neden bahsediyorum, verdiğim rakamların herhangi bir iler tutar tarafı var mı diye kontrol etmez mi?

  röportajın devamında zarrab ve şurekasının örgütlü federal suç işlediğinden bahsediyor ama hukuğun işleyişine ilişkin kavrayışı da çok ilkel. bunların ambargoyu delişinin nasıl abd yargısının jurisdiction'ına girdiğine ilişkin hiçbir fikri yok, umrunda da değil. bu kadar özensiz ve kötü gazetecilik de zor zanaat.
 • https://www.youtube.com/watch?v=vvt-djvnrao&t=9s

  şurada anlattıkları doğruysa pis mavra dönmüş. amerika'yı ters yatırıp düz sikmişiz resmen. rıza ise sado mazo yapmış.

  o değil de bizim aktifbank, garanti, denizbank ve zaten en bilinen halkbank çok pis yaraklara gelebilir bunlar doğruysa.