• alpay erdem'in kemik'te karışan vs. ile yayınladığı, "sen kamil misin? kamil'e benziyorsun sen? gel bakayım. gel bak ananı skerim senin!" şeklinde diyolaglarla bezeli, küçük, gerçek dışı, deneysel çalışmalarından biri. bir de bunun hüseyin seven adam diye evveliyatı varmış. her neyse.
  • suratini asla göremiyeceğimiz pardösülü kahraman.
  • eskiden alpay erdem'in yanlış hatırlamıyorsam* pişmiş kellede çizdiği hüseyin seven adam karakterinin değişik versiyonu.
  • vesikalik fotografini bile arkadan cektiren karakter.
  • son macarasında, yıldonun deyişiyle beni kafadan koparmış kemik kahramanı...

- valla birader kamil diye bir tanıdığım var ama açık söyliyim şerefsizin tekidir.hayırdır niye sordun??
    - ulan sen nasıl kamil için öyle konuşursun lan!!
    - pardon anlamadım??
    - anlamazsın tabi*.tuzluydu...
    - ühüühühhü
    - ulan sen analar hergün kamil mi doğuruyor sanıyorsun?!sen kamilin bir hatasını gördüğünde gece gibi olacaksın gece!!
    - ühüüü ehüeeühüü!!
    - ağlama lan!ver bakim bana bu kamilin adresini..şşşt allooo sana diyorum!

kamilin kapısının önü:

(seviyorum seni ekmeği çaya banar gibi..musluğa ağzımı dayar gibi..)

-...
    - ühüüü kamil, kamilim sonunda ühühühüü!!
    - pardon..kimsiniz?
    - ananı s.kerim senin bak!sıcak karşıla beni şerefsiz!!dost var düşman var, düşmanına fırsat tanıma.sarılsana lan..daha sıkı sarıl!!!!
    - bbö..böyle mi?
    - daha sıkı..bak bu çiçekleri sana aldım.

kemiğin en arka sayfasında da bu son kare ayın "en duygusal sahnesi" seçilmişti.kamil seven adamın kamile kavuştuğu an diye.
  • bu ayki macerasında, kamil'i düşünüp 31 çeken kahraman
  • "anneni skerim" kufrunu literature kazandiran hasta kahraman.
  • milka cikolataya bakip "milkamilkamilkamilkamilka" diye soylenip gulduren karakter.
  • en doğru işi yapıp kamil peşinde koşan karakter. milka mevzusu efsanevidir.

- alo kamil'le mi görüşüyorum.
    - evet ben kamil'im...
    - canım nasılsın?
    - kimle görüşüyorum?
    - ben senin hayranınım...
    - beyefendi telefonumu nerden buldunuz?
    - kutsal bir kitaptan.
    - telefon rehberinden mi?
    - evet
    - trık!
    - alo, alo kamil...

- kamil senden önce bi kamil'le konuştum tam bir şerefsiz çıktı... böyle isteksiz konuşmalar, böyle telefonu bir an önce kapatmak istemeler. amına koyim kamil yok sanki bana memlekette. kamil kıtlığı var sanki...
    - abi yanlış anlamazsan ben de artık uyumak istiyorum, saat gecenin 2'si oldu... yarın iş var.
    - sen de mi brütüs.

- kamil bak adamın asabını bozma. sen benim son umudumsun. listede başka da kamil kalmadı... bana zorluk çıkarma... arkadşa olucaz seninle, yolu yok... kamil sönmez'in konserine iki bilet aldım ona göre... amına koyim ne kamilmişsiniz siz be. böyle bi afralar, tafralar, böyle bi kendini ağırdan satmalar... illa ananızı mı skiyim yani.
hesabın var mı? giriş yap