şükela:  tümü | bugün
  • okuldan mezun olduktan sonra hakkında yazacağım öğretim görevlileri entrylerimden nasibini elbet alacak hoca.
    dip not:lakin bu hoca yalamalığı konusundaki tiksinçliğin (bkz: ayşe ece)başlığı örneğinde olduğu üzere,sadece marmara üniversitesi ingilizce öğretmenliği öğrencilerinde gözlemlenebilir bir tavır olduğunu gördükçe,genelleme yapmaktan kendimi alamıyor,okulumdan ve ordaki tüm öğrencilerden artık nefret ediyorum.
  • marmara ingilizce öğretmenliği bölümünün en kutsal ,en nadide ,en iyi,en insan gibi insandır,orada öğrencileri için kendini parçalayan en önemli kişidir.giderse bölüm dağılır.
  • 2001-2002 yılında, marmara üniversitesi atatürk eğitim fakültesi'nin pedagojik formasyon sertifika programı çerçevesinde kendisinden "metodoloji" dersi aldığımız hoca. düz uzun siyah saçlarıyla hatırlarız. noam chomsky adını ilk onun ağzından duymuşuzdur. teatral yetenekleri sayesinde derslerini izlettirmeyi bilen biriydi.
  • okuldan ayrilmasi halinde bolume en buyuk iyiligi yapacak olan hoca.en nadide sultan,en superlative,en latif bik bik.
  • 1991-1993 yılı arasında istek vakfı atanur oğuz lisesinde ingilizce öğretmenliği yapmış tatlı insan.
    sevmeyeni yoktu okulda.
  • ders anlatırken belirli aralıklarla '' bilmem anlatabiliyor muyum ? '' diyen, bazen gıcık kapılası bazen de çok sevilesi hoca.
  • marmara üniversitesi elt anabilimdalı başkanlığını derin ataya devretmiştir.
  • öğrenciyle tanıştığında ilk söylediği şey '' adımı yanlış yazanı bırakırım'' olan sevimli insanoğlu.
  • marmara üniversitesi ingilizce öğretmenliği şeyinin bölüm sonu canavarı. şimdilik fazla uzatmayarak allah belasını versin diyorum.