şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nasıl hala ukte olarak kalmış! inanılır gibi değil.......

  bildiğimiz şu çimlere yayılırken herkesin yanında taşıdığı sandalyeler işte......

  yeşil olanı makbul sanırım.
  yoksa maktül müydü?

  yok o paşaydı,
  hangi paşa?

  onu da sen bilirsin paşam.......
 • "var ya şundan alacan kanka, arabanın bagajına koyacan" sandalyesi.
 • kumaş versiyonları göründüğü kadar rahat olmayan sandalye. normal bir insan poposu sığmaz. bacaklarını yayarak oturamazsın, bacak bacak üstüne atmaktan kemiklerin tutulur falan. kalitelisi değilse zaten 2 günde perti çıkar, her yerinden yırtılıp dikiş atmaya başlar. keyfince vakit geçirmek için kumaş olmayanlarını tavsiye ederim.
 • kumaş olanların tek güzel yanı, bira şişesini koymak için sağ kolçakta yer olması. yoksa oturulabilecek gibi değil. ikiye katlanabilir, kolçakları ahşap olan versiyonları daha kullanışlı, ancak onlar da kısa sürede pas yapıyor ve bağlantı noktalarındaki pimlerden kırılıyor. buradan üreticilere sesleniyorum: ya adam gibi bi sandalye yaparsınız ya da köşe takımını çekeriz sahile, ormana, çayıra, çimene!
 • son dönemde, sahildeki banklar mülteci kamplarının çadırkenti haline geldiği için insanların sahilde ve pikniklerde bulduğu pratik çözüm. günümüzde o kadar yaygınlaştı ki kamp sandalyesinden sahilde yürüyemeyeceğiz yakında...

  gidip de o "kaliteli" diye iki sünger attırdıkları sandalyelere "popüler kültür" fiyatlamasıyla 150-200 falan vermeyin. gidip efendi efendi koçtaş'tan falan 39-50 bandındakileri alın yeter...üzerinde çok vakit geçirmeyin sahilde havanızı alın sittirip gidin sıradaki otursun...gereksiz sahil bakışı romantizmiyle saatlerce çakılıp kalmayın :)