• kumsalda çadır kuracaksanız alarma gerek yok. martılar güneşin doğmasıyla sizi uyandıracaktır. (çadırı gagalayabilirler korkmayın)
  • yeni başladığım ve kamptayken özellikle akşamın ilerleyen saatlerini çok sevdiğim aktivite. akşam 8den sonra saatin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. kamp ateşi bu işin olmazsa olmazlarından. ateşin başında saatlerce sohbet etmek inanılmaz bir keyif.

sabah bir göl kenarında ya da ormanın içinde uyanmak, sabahın soğuğunu ciğerlerinizde hissetmek tarif edilemez duygular.
  • ah ah şu yıl da geçsin bol bol yapacağım..çok özledim bee :(
  • yurt dışından gelecek kıymetli misafirlere yaban hayatinın peşkeş çekilme yasasından sonra tehlikeli olacak faaliyet.
    kıymetli misafirler uzak mesafeden bizleri de bir yaban hayvanı sanıp vurabilirler.
    sonra da bir kaç kampci için meclis mi toplanır canım denilip arada kaynatılıp gidilir.
  • gideceğiniz yerin çok önemli olduğu eylemlerdendir

şöyle düşünün, ben arabayla önde gidiyorum arkamdan baya tepesi atmış bi ayı kovalıyor. bi gözüm hız göstergesinde, öteki gözüm aynadan ayıyı kesiyor. bu yaşandığından beri yanımda ateşli silah veya el bombası veya nükleer bomba olmadan kampa çıkmaya tövbeliyim

ulan demek avustralyada, afrikada falan yaşasam "good game, well played" çekip çoktan mefta olmuştum. ha, ama aşırı eğlenceliydi, orası ayrı
  • çok zevklidir. deniz kenari olmazsa orman içi olmalı. kışın ayrı bir zorluğu mevcut.
  • normalde öyle börtü böceğin içinde kolay kolay takılan biri değilim.başka zaman olsa kamp yerine anında sahil,kum,güneş yada bir şehir gezme taraftarıyım ama nedense bu aralar bir doğaya kaçış isteğim var.şöyle 4 günlük bir kamp fena olmaz gibi de zaman yok işte..
  • yapanların yer tavsiyesini bekledıgim etkinlik
  • marmaris'te yapmak istediğim eylem.
    umarım yapabiliriz.
  • kendini prenses ve prens sananlarla yapılmaması gereken aktivite.
hesabın var mı? giriş yap