şükela:  tümü | bugün
  • ekşi duyuru'da kampanya yapmışlar.

"40 yılın başı red hot chili peppers türkiye'ye geldi ve ben gidemiyorum" diye üzülme. kampanya sosyal iki sözlük yazarına red hot chili peppers konser bileti hediye ediyor. hem de sahne önünden... 08 eylül saat 16:00'ya kadar ekşi sözlükte kampanya sosyal başlığı altına bir entry gir ve red hot chili peppers konserine sahne önü (golden ring) bilet kazanma şansı yakala. bileti kazananlar 08 eylül tarihinde saat 17:00'de kampanya sosyal facebook ve twitter sayfasında yayınlanacak ve bilet sahipleri saat 18:00'den sonra biletlerini taksim akm önünden (konser servislerinin kalktığı yer) alabilecekler.

not: ticari itibarı zedeleyen içerik girenler de çekilişe dahil olabilecektir.

web: (git: www.kampanyasosyal.com)
    facebook: (git: www.facebook.com)
    twitter: (git: www.twitter.com)

http://www.eksiduyuru.com/index.php?m=d&id=473794

ilk entry'yi ben yazdım. biletin biri benimdir. rezil ederim itibarınızı..
  • bez pasta ve kitap kazanamayanların yeni umudu olmaya aday kampanya. gold ring falan dediklerine göre ya bütçe sağlam herhalde.
  • düzenlediği kampanyaya artı birimle katıldığım efsanevi oluşum.
  • sanırım bana bilet hediye edeceklermiş.
  • evekitap'tan kazandığım kitaptan sonra şansıma güvenip yarışmasına katıldığım oluşum.
  • başlığı altını doldurmak için rüşvet veren firma.
  • lan sanki müzik tarihinin en büyük konseriymiş gibi aylardır bitmeyen geyiğin son olayı. bu bir beirut konseri iki, her gün sürüyle duyuru falan. tamam rhcp severiz de bunaldık artık.

bilet gelirse giderim.
  • çok mükemmel süper ultra bir site.
  • hadi bakalım deneyelim şansımızı sloganı ile destek verdiğim site.