şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bugün ödediğim ve içime oturan bir rakam.

zincir marketlerin neredeyse hepsinde, kişisel bakım ürünlerinde promosyon var yarı yarıya. bugün farkında olmadan gittim, her insanın kullandığı, belli başlı kişisel bakım ürünleri aldım.

aldığım ürünler;
    bir adet deodorant
    bir adet vücut kremi
    bir adet siyah nokta kremi
    bir adet duş jeli
    bir adet el kremi
    ödeyeceğim parayı düşünerek, bir de soğuk bir kola aldım.

tüm bunlar için 80 tl para ödedim. 80 tl! bakın bunlar %50 indirime girmiş halleri bu ürünlerin. sanırım sadece deodorantı indirimsiz aldım. -15tl çıkıp, x2 yapabilirsiniz.

şampuan, diş macunu allahtan evde vardı.

hadi vucüt kremi, el kremi, siyah nokta kremi gibi ürünleri 2-3 ayda bitirdiğimi düşünüyorum. ama ulan deodorantsız, şampuansız, diş macunsuz, duş jelsiz mi yaşayacağız? eminim sadece 4 temel kişisel bakım ürünü alsam yine 80-100 tl tutacaktı. ben cildimde yaşadığım problemler için sadece 3 farklı ürün aldım..

alım gücü yerlerde. 3 gün önce belçika'da arkadaşımı ziyarete gitmiştim. bu ürünleri 20 euro'ya alabiliyordu.

neyse tanzim satış bekleriz artık napalım(!)
  • dostum bakım ürünü demişsin ama motor yağı yok hava filtresi yok polen filtresi yok. el kremi ile mi kayganlaştıracan motoru.
  • korkunç bir olay. üniversite hayatında sürekli siyasal bilimler fakültesi kantininde takılan tecrübeli bir kardeşiniz olarak benim bu konuyla alakalı başka bir teorim var. bu olayın siyasi bir strateji olduğunu düşünüyorum. hükümet temel bakım ürünlerini pahalı yapıyor ki, halk bakım için para harcamasın ve malum partili olmanın ilk adımını gerçekleştirmiş olsun. bir deodorantın 15 lira olmasının ana nedeni budur. deodorant sıkan bir halk hükümetin isteyeceği en son şeylerden biri. siz hiç deodorant sıkan, diş fırçalayan, nemlendirici kullanan malum partili gördünüz mü? göremezsiniz.