şükela:  tümü | bugün
  • burası türkiye'de ise gerçekten o kısımda ileri demokrasi var.ben ikna oldum.
  • öncelikle
    (bkz: kılda keramet olsaydı götte çıkmazdı)

ama her popüler düşüncede olduğu gibi bu konuda da bazı standartlar var. o kıllar alınmayacak. güzellik dayatması vs denilecek.

düşüncelerine ve eylemlerine saygı duyuyor ve kendilerine yine kendilerinin imajlarına saygı duyacak karşı ya da hemcinsler diliyorum.
  • (bkz: kampus cadıları)

bu oluşumundan nefret ettiğim kadar hiç bir şeyden nefret etmemişimdir belki. hayır yani neden kendine cadı yakıştırması yapıyorsun ki. ayrıca:

dünyayı güzellik kurtaracak
  • kampüs cadılarının fikirlerine katılmadığım toplantı olmuştur. tamam erkek hegemonyası'na karşı olunmasına bende destek oluyorum, kadınlar istediği gibi yaşamalı, kılını tüyünü kendi için almalı falanda, ben erkek halimle diğer erkeklerdeki kılları iğrenç buluyorum özellikle kadınların kolları ve bacaklarında erkek gibi kıllarla dolaşmasına karşıyım. hadi beni s*ktir edin tüm yaz erkeği kadını kıllı, bakımsız tiplerin açık seçik dolaşması normal mi? bence hoş değil gene de her kadın kendi karar versin.
  • sanırım sadece kadınların etek tıraşı olduğunu sanıyorlar.

https://m.facebook.com/…88784065&id=450641008320881

hepsi neden bu kadar çirkin lan özellikle mi seçtiniz bunları ?