şükela:  tümü | bugün
 • son 3 4 günde oturup ilk 22 bölümünü izledim, hiçbir bölümü bir sonraki bölümde ne olacağını merak ettirerek bitmedi. helal lan. işte dizi gibi dizi. meraktan nemalanan sikko gavur dizilerini izlemeye devam edin siz. bok var amk.
 • yaz okulundayken kanal d'de tekrar yayınlanmaya başlamıştı. üniversiteye gitmeden izlemiştim, tadı damağımda kalmış idi. bir arkadaşım da var her gün izliyoruz oturup ne süper dizi diye. hiç unutmam cebimizde üç kuruş para kalmış akşam yemeğinde ne yapalım diye düşünüyoruz, kampüsitan başlamış izleyelim sonra düşünürüz dedik. tolga'nın nişanı atmasına mı kızıyor başka bişeye mi tam hatırlamıyorum ama yıldırım muhasebecisini arayıp "tolganın hesabına her ay yatırdığın bir buçuk milyarı yatırmayacaksın" diye bağırıyor. bir buçuk milyar, dizi 4 sene önce çekilmiş. enflasyon falan hesap yapsak bizim zamanımızın 7 8 milyarı falan oluyor. arkadaşımla birbirimize baktık bir buçuk milyar, la biz o parayla 3 4 ay geçiririz, bu ney la bu ne diyo la diye sinirlenip bölümü yarıda bırakıp çıkmıştık.
 • max smart'ta denk geldiğim dizi. izlemesi hala keyifli.
 • tivibu'nun kayıtlı bir kaç yerli dizisinden biri. izleyecek başka bir şey olmadığından bunu açayım dememle birlikte esas kız rolündeki yeşim'in çirkinliğiyle karşılaşıverdim. aman yarebbi bu ne çirkinlikti. bunun neresi esas kız olabilirdi ki? hele ki tuğçe kazaz gibi bir güzellik varken. bunun yanında jineko rolündeki (bkz: burak altay) tam bir tıp öğrencisi gibi davranmakta. herkes güler eğlenir iken ders çalışmak zorunda. eski bir dizi de olsa bazı şeylerin değişmemiş olması enteresan.
 • deh deyin kızlar benim atıma hep birlikte deh deyin cümlesiyle aklıma kazınan, bir dönem gençlerine üniversite öğrenciliği kavramını çok ama çok yanlış tanıtmış dizi. öyle geze toza, yata sıça üniversitede okumak, deh diyerek okula gitmek pek kolay olmuyor bizim gibiler için. veterinerliğe de sempatiyi arttırmıştır ayrıca, en nihayetinde komik bir diziydi ama.
 • aynı dönemde kurtlar vadisinin patlama yaptığı, çarşamba akşamları avrupa yakasının repliklerinin perşembe sabahı okuldaki sığırların birbirine anlattığı dönemde çekilen bir dizidir.
  dizide bir grup üniversiteli genç grubun günlük hayatlarından parçalar vardır. türk halkının tv karşısında erkek ve kız öğrencilerin aynı evde yaşadığını ve durumun gayet normal olarak empoze edildiği ilk dizidir. bu sahneleri gören gençlik artık ev arkadaşı ararken gögsünü gere gere ''evet bayan ev arkadaşı arıyorum'' ilanı verebilmektedir.bunun dışında renkli renkli sahneleriyle durmadan öpüşüp sevişip içkili ortamlı karılı kızlı sahneleri ile zengin hayatının anlatıldığı şimdiki dizilerin pek farkı olmayan bir versiyonudur
 • bir çok işsiz veteriner yaratan dizi. *

  özleyenlere gelsin; http://www.youtube.com/watch?v=uxtmsmnvwrm
 • bundan sonra iki üç tane üniversite gençliği ile ilgili dizi çekildi... melekler korusun, muck veya beni böyle sev...

  allahını seven bir üniversite diye gösterdikleri yere baksın dershane kantininden başka birşey değil... (10 kişi etrafında dönen olaylar dizisi)

  bu dizi ama daha çok 7 numara gerçeğe yine yaklaşmıştı
 • eskiden izledikçe üniversite hayalleri kurduran güzel diziydi. ama hatırladığım kadarıyla biraz mıymıntı esas kız diziden çıkınca dizi saçmalamış ve bitmişti.
 • başroldeki oyunculardan ziyade yan roldeki oyuncuların ayakta tuttuğu dizidir, diziydi. niye bitirdiniz güzelim diziyi lan?!!