şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de eskiden gayet yapılabilen, normal bir eylemdi.
    şimdi ne oldu kimbilir

edit: allah dincilerin belasini versin.
  • 2010 senesinde eskişehir anadolu üniversitesi'nde rahatça yapabildiğimiz bir eylemdi.

kampüs içerisinde bulunan migros'tan alkol alabilir ve hemen yesilliklerde icebilirdik. sonra migros'ta alkol satışını yasakladılar. ve sonra o migros a101 mi ne oldu.
  • çukurova üniversitesinde turkuaz göl manzarasinda yapilabilecek eylem.
  • yasaktır ve uzaklaştırmaya neden olabilecek disiplin suçudur.
  • bir dönem marmara üniversitesi'nde bile yapılabilen eylem. sene 2008.

şimdi okulun içinde çevik kuvvet üssü var.
  • lüksünü geçtim başınız belaya girmeden yapmanız gayet zor olan aktivite. kampüste birine tekme tokat saldırsanız muhtemeldir ki bira içmenizden daha olağan karşılanır ve yaptırımı daha sınırlıdır.
  • cimlerde olsun, 1. erkek yurdunun yangin merdivenlerinin tepesinde olsun, manzarada olsun bogazici kampusunun bir cok yerinde bol bol icmisligim vardir... biralari aldiktan sonra da kapidaki guvenlikci abilere gayet mutlu el sallardik posetlerle onlarda gulumseyerek baslarini sallardi... manzarada gelip muhabbet edip cerez yiyenleri bile olmustu... guzel gunlerdi...

edit: hala yapilabildigine sevindim.... 1-2 kisiden yasaklandigini duyup uzulmustum
  • ihtiyaciniz olan sadece 4 sey var (bkz: çim) (bkz: güneş) (bkz: dost) (bkz: bira)
  • yok tarafindan acilmis baslik. burdan nerde iciliyo gorup baskin yapacaklarmis. bogazicinde asla yapilmayan eylem. es kaza icen olursa da hemen infaz ediyoruz. bdbbi ileri demokrasiden bildirdi.
  • 10-15 yıl önce, dil tarihin çimlerinde, şarabın üstüne rahatça yaptığımız eylem.