şükela:  tümü | bugün
  • az önce çaylak hesabımdan yazdığım entry'yi favlayınca dikkatimi çeken başarılı çaylak, yeni badim.
    birkaç ay sonra aramıza geleceğinden hiç şüphem yok, kalemine kuvvet.
  • ön bilgi: nasil oldu anlamadım ama ben bu adamdan önce yazar oldum. ilahi bir kudret beni buraya getirdi. ona burdan kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum. kamuran kardeşim, yaktığın ateşin arkasındayım. her daim takipçinim. burdan sonrası sana çaylak iken yazdığım mesaj:

sevgili karşim kamuran, meşazını aldım ve 1 favına 10 favla cevap verdim. sana bu meşajımı pm olarak atmak da isterdim ancak oyle birşey mumkun değil. ortak duygular içinde olduğumuz için; seninle konuşmak, dertleşmek, tecrubelerinden faydalanmak ve sana tecrubelerimi anlatmak da isterdim ama o da mumkun değil. elimden gelen tek şey bu başlığa girdi yapmak. çünkü ben bir çaylağım. çaylakların birçok hak talebi var. bir başlangıç olarak mesajlaşma hakkının tez vakitte verilmesi kanımca büyük bir adım olacaktır. bu nedenle, çaylaklara meşajlaşma hakkı verilene kadar, bu başlığı foruma çevirip tüm yazar kardeşlerimin yarasına tuz basmak istiyorum. meşazımı alırsan, sen de buraya bir girdi yap. yap ki tüm çaylak kardeşlerimiz durumdan haberdar olsun ve bu başlık foruma dönsün. küçük bir ihtimal de olsa her çaylak burada istediği kişiye ulaşabilsin. senin de adın böyle bir direnişle büyüsün, gitsin. bu meşazı sana iletememek sadece benim değil, tüm ekşi sözlük camisasının dramıdır. mizah da bu drama karşı silahımız olsun. gazamız mubarek olsun. bir forum geleneği oluşturmak adına smiley kullanmayı da unutmayalım :d
  • çabalarını takdir ettiğim bir yazar.

yazar olmayı hak ediyor gibi görünüyor. ama böyle giderse biraz daha bekleyebilir.hatta çok fazla da bekleyebilir. acilen yazmayı bırakmalı. 600 tane entrysi var. yapması gereken yazım ve noktalamaya dikkat ederek en az 10 tane maximum 13-15 tane entry girip beklemek. sırasına da aldanmasın. bir eleştiri getireyim. bu kuralı bilmiyorsan yazar olamazsın. o aldatıcı sıraya daha fazla kanma. sil entrylerini. sadece 10-15 tane kurallara uygun entry gir ve bekle. başka hiçbir şey yapmayacaksın.

umarım bir gün yazar olur.