şükela:  tümü | bugün
 • az önce çaylak hesabımdan yazdığım entry'yi favlayınca dikkatimi çeken başarılı çaylak, yeni badim.
  birkaç ay sonra aramıza geleceğinden hiç şüphem yok, kalemine kuvvet.
 • ön bilgi: nasil oldu anlamadım ama ben bu adamdan önce yazar oldum. ilahi bir kudret beni buraya getirdi. ona burdan kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum. kamuran kardeşim, yaktığın ateşin arkasındayım. her daim takipçinim. burdan sonrası sana çaylak iken yazdığım mesaj:

  sevgili karşim kamuran, meşazını aldım ve 1 favına 10 favla cevap verdim. sana bu meşajımı pm olarak atmak da isterdim ancak oyle birşey mumkun değil. ortak duygular içinde olduğumuz için; seninle konuşmak, dertleşmek, tecrubelerinden faydalanmak ve sana tecrubelerimi anlatmak da isterdim ama o da mumkun değil. elimden gelen tek şey bu başlığa girdi yapmak. çünkü ben bir çaylağım. çaylakların birçok hak talebi var. bir başlangıç olarak mesajlaşma hakkının tez vakitte verilmesi kanımca büyük bir adım olacaktır. bu nedenle, çaylaklara meşajlaşma hakkı verilene kadar, bu başlığı foruma çevirip tüm yazar kardeşlerimin yarasına tuz basmak istiyorum. meşazımı alırsan, sen de buraya bir girdi yap. yap ki tüm çaylak kardeşlerimiz durumdan haberdar olsun ve bu başlık foruma dönsün. küçük bir ihtimal de olsa her çaylak burada istediği kişiye ulaşabilsin. senin de adın böyle bir direnişle büyüsün, gitsin. bu meşazı sana iletememek sadece benim değil, tüm ekşi sözlük camisasının dramıdır. mizah da bu drama karşı silahımız olsun. gazamız mubarek olsun. bir forum geleneği oluşturmak adına smiley kullanmayı da unutmayalım :d
 • kamuran kalyoncuoglu derhal caylakliktan yazarliga terfi etmeli. ne demek? hala caylak mi yoksa?
  eksi sozlukte caylaklar arasinda diger caylaklarin yazdiklarini okuyan tek caylak. yazilari da oldukca yeterli. peak cok yazar olmusu havada katlar.
  bu insan derhal yazar kadrosuna gecmeli.
  eksi sozluk dizayncilari! emege saygi!
 • sözlükteki en iyi çaylaklardandır. adam gibi adamdır. tıpkı üniversitede dersleri şirin şirin anlatan anne şefkati gibi öğrencilerine yaklaşan hocalar gibidir. çaylakları takip eder ve onları favlamadan bırakmaz. şu çaylak hali ile kampanyalar başlatıp sürdürür. her daim desteği hak eder. badilerime ekledim kamuran kardeşim. umarım kendisiyle birlikte yazar oluruz.
  tanım: gelecekteki sözlük yazarlarından mütevazi bir kişidir.
 • daha önceki entrtlerime bir baksın kendisini biraz anlattım. 2 ay içerisinde yazar olacağını umduğum başarılı çaylaktır. seviyorum seni ve başarılarının devamını diliyorum.
 • beni de bir ara favlayarak mutluluktan uçurmuştur sağolsun...
 • beni bul kamuran, konuşmamız lazım
 • yazar olmasını canı gönülden dilediğim çaylak. umarım bir an önce şu eşiği atlar da, paylaştığı bilgiler tüm okurlara ulaşır.
 • çaylaklıklığımızla gurur duyduran çaylak gibi çaylak.
 • yakında aramızda olmasını umduğum yazar adayı. yazdığı entryler bol bilgi dolu, okumaya değer.