şükela:  tümü | bugün
  • herşeyden önce gerçekten emekin babası.
  • uludag uni iibf uluslararasi ilsikiler hocasi. cok severim kendisinden cok sey ogrenmisimdir ornegin;tumce,devlet ulkesi,andlasma gibi.ben mezun olduktan sonra kalincana bi kitap cikarmis ilk firsatta tedarik edicem makalelerini derledigi bir fotokopisi var bende spiralli kimse almamisti onu bi tek ben almistim sinifta ve ilgimi cekenleri okumustum baba adamdir kamuran hoca. hocam eger bu satirlari okursaniz at hukuku2 final sinavindaki hooijdonk sorusu superdi gerci soruyu dogru yanitlayamasaydim ayni seyleri soyluyor olmayabilirdim ama ne soruydu ya yok domates yetistiriomusta parasini alamamis . ayrica kamuran hoca sivaslidir hemserimdir soguk kis gunlerinde kusburnu icer.
  • turkiyenin yakin zamanda degerini anlayacagi zat-i muhterem.
  • ozellikle avrupa birligi mevzuatina son derece hakimdir.
  • mehmet gencin ogrencisidir. kendisinin anlattigina gore mehmet genc kamuran hocanin ogrencilik yillarinda viyana andlasmalar hukuku sozlesmesi madde 20 yi yazın diye bir soru sormus kendisi cevaplamis...
  • firansiz ekolundendir.
  • ab hukukunun son dersinde, ciddi bir vizyon sahibi bu hocanın, duygulandığını ilk defa gördüğümde çok şaşırdığım, son görüşümde herşey için teşekkür etmeye dair cümlelerin dilimin çıkmaz sokağında takılmasıyla gıkımı çıkaramadığım bu zat-ı muhterem kişi bana çok şey öğretmiştir, hepimize örnek teşkil etmiştir. uluslararası ilişkiler bölümündeki baba hocalardandır.
  • bu akşam bir telefon geldi. ab hukuku notun duruyor mu diye. "durmaz mı hiç, çeyizime saklıyorum ben onları, fiskos masası için örülmüş dantellerin yanına koymuştum," diyecekken akabinde, ayağını kırdığını öğrendiğim, kendisine acil şifalar dilenesi kişi. bi de derse mehmet bey giriyormuş, sorular da mehmet beye kalırsa dersi alan tüm arkadaşlara büyük geçmiş olsun.
  • gecmis olsun hocam tumcesini hak eden kisi
  • turkiye-ab iliskileri dersini secmeli olarak aldigim ve cok iyi calistigima inanmama ragmen bana 25 veren hocam. sayesinde dersi birkez daha aliyorum. artik turkiye ab ilişkileri konusunda bilirkişi oldum ciktim.
    derste cok ciddi arada laf sokan elestiren cok zeki bir adamdir. hukumetin ab iliskileri konusunda kesinlikle teknik tarama ve hazirlik süreclerinde yararlanması gereken bir bilimadamıdır.