şükela:  tümü | bugün
  • saatlerdir etrafımda çocuk ağlaması dinliyorum; kendim ve eşim tahammül edemediğimiz için çocuk yapmıyoruz; sokakta da duymak istemiyorum. hele uçakta otobüste asla. mecbur değiliz biz senin veledinin feryadını dinlemeye.

edit: başlığı çocuk diye açtık bebek bu ağlar diyenler olmuş. ilginç; anlama sorununuz da var demek.

edit 2: peki sözümü yumuşattım; bakalım hala çocuğana sahip olamayanlar damlamaya devam edecek mi?
  • kamusal alanda kerkenez eşelenmesine son. çocuk lan bu çocuk.

estebana bak hele. amın feryadıymış. götüm yemiyor demiyor da.

bok çuvalı.
  • biz de ağzı var diye konuşan orospu çocuğu istemiyoruz ama oluyor malesef böyle şeyler. amın feryadıymış. terbiyesiz pislik.
  • kamusal alanda mal değneklerine son.
  • (bkz: umuma mahsus) alanda takilmayacaksiniz o zaman.

otobuse, toplu tasima olan ucaga da binmeyeceksiniz zira o da umuma mahsus.

ha var ozel jetler vip sefer duzenleyen araclar orada istemeyebilirsiniz.

sokakta duymak istemeyenler de koy evine veya varsa 6 donum arazide mustakil villaya takilabilir. (bkz: ozel mulk) zira.
  • ek: başlık sahibi tepkiye sebep olan "amın feryadı" sözünü silmiş. tepkini insan gibi göstersen bu kadar laf yemeyecektin. başlığın hedefinin "bebek" olduğu çok açık. kıvırmasın kimse. şımarık çocuk ağlaması olsa da kısa süreli olur geçer.

-
    hoşt ulan! bir adet terbiyesizin isteğidir. bebeğe "am feryadı" diyecek kadar şerrefsizdir bu başlığın sahibi.

çocuk gelecektir, neşedir, huzurdur. ne yapsın ağlıyor diye yolculuk yapmasın mı insanlar? sesini mi kıssın? rahatsız oluyorsan sen çıkma evinden göt.

kamusal alanın içinde çocuk da vardır. ileride benim çocuğuma senin gibi yıkık tipler laf etse de insanlık adına bir dövsem, kolunu kırsam keşke.
  • bu ülkede öyle lüzumsuz sesleri öyle yüksek volümden duymak zorundayız ki, bebek çocuk sesleri içlerinde en zararsızıdır.
  • (bkz: entry ve nick uyumu)

sen sokağa çıkma lan ayı!
  • başlığı açan yazara hak veriyorum.
    bu ağlayan çocuklar herhangi bir ihtiyaçları için ağlamıyorlar, insani de değil zaten ağlamaları.
    hayvan gibi bağıra çağıra ebeveynlerine istediklerini yaptırmak için ağlıyorlar.
    ağlayan çocukların ebeveynlerini gözlemleyin, çaresizliklerini izleyin. çocuğa karşı davranışlarına bakın ağlamanın sebebini anlarsınız.
  • bir insan niye küfür yemekten hoşlanır ki?